AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY ABGW220 BELLE

5 991,06 
7 369,00 zł brutto
ABGW220
Silnik
HONDA GX390
Paliwo
Benzyna
Zbiornik
6,2 l
Wymiary
77x56x59cm
Moc
3500W
Ciężar
92 kg

Całość wysyłki: Za darmo!

Uruchomienie sprzętu
Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Agregat prądotwórczy na małym zbiorniku paliwa oraz z silnikiem Honda GX390. Urządzenie, którego wysokiej jakości może być pewien każdy użytkownik. Stalowa konstrukcja nadaje mu najwyższej możliwej wytrzymałości. Urządzenie posiada moc 3500W, przy czym waży aż 92 kilogramy. Ten ciężar dowodzi staranności, z jaką urządzenie zostało wykonane. Co więcej, dzięki zasilaniu benzyną bezołowiową 95 oktanową jest ono ekonomiczne i łatwe w eksploatacji.

Co można podłączyć do agregatu prądotwórczego ABGW220 Belle?

Nie jesteś przekonany czy potrzebujesz takiego agregatu? A czy często zdarza ci się pracować poza domem, w miejscach w których nie ma dostępu do energii elektrycznej? Wykonujesz prace spawalnicze u klienta, naprawiając kontenery transportowe lub montując ogrodzenie? A może potrzebujesz agregatu prądotwórczego na działkę rekreacyjną, na której przebywasz przez całe lato? Urządzenie takie zapewnia ci maksymalną niezależność, a jednocześnie jest proste i bezpieczne w użytkowaniu. Jedyne koszta eksploatacji dotyczą wyłącznie regularnego uzupełniania paliwa oraz wymiany oleju, filtrów i świec zapłonowych, co jest konieczne do sprawnej i wydajnej pracy.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: