Agregat jednofazowy 230V FH 3001 FOGO

1 779,70 
2 189,03 zł brutto
28151
Silnik
Honda GX 200
Napięcie
230V
Moc 1~ maks. / znam
3,0 kW / 2,7 kW
Prąd znamionowy 1~
11,7 A
Stabilizacja napięcia AVR
NIE
Paliwo
Bezołowiowa 95
Spalanie ( 75% )
1,4 l
Wymiary
580x395x405 mm
Rozrusznik
Ręczny
Zbiornik paliwa
3,1 l
Waga
37 kg
Hałas
96 dB(A)
Stopień ochrony
IP 23

Całość wysyłki: Za darmo!

Uruchomienie sprzętu
Ilość Wysyłka natychmiast
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

  

AGREGAT JEDNOFAZOWY 230V – SOLIDONOŚĆ GWARANTOWANA MARKĄ

Decydując się na prezentowany model agregatu, można być pewnym najwyższej jakości jego wykonania. To zasługa zastosowanych w nim podzespołów, a w szczególności niezawodnego silnika spalinowego Honda GX200. Bezawaryjny, łatwy w obsłudze i bardzo wydajny, sprawia że korzystanie z agregatu jest naprawdę przyjemne i satysfakcjonujące. Czynności związane z obsługą ograniczają się wyłącznie do uzupełniania paliwa oraz okresowej wymiany oleju wraz z filtrem. Wytrzymała, stalowa rama nośna ułatwia transportowanie agregatu i gwarantuje mu stabilność.

DOPRACOWANA KONTRUKCJA – TO WYRÓŻNIA AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FH 3001

Bardzo wydajny agregat prądotwórczy jednofazowy z niezawodnym silnikiem Honda. Urządzenie o mocy maks. 3 kW posiada stosunkowo niewielki zbiornik paliwa 3,1 litra. Pozwala to uzyskać 2 godziny ciągłej pracy, bez potrzeby dolewania benzyny. Dla kogo prezentowany agregat prądotwórczy jest polecany? Z uwagi na moc znamionową 3 kW, bardzo dobrze sprawdzi się w zastosowaniach domowych oraz niewielkich warsztatach. Można go również wykorzystać na budowach domów i podczas remontów mieszkań, do których nie doprowadzono zasilania w prąd. 

  

Gwarancja FOGO dla wszystkich agregatów z silnikiem HONDA

Kupując produkty w naszej firmie mają Państwo pewność że pochodzą one z legalnej Polskiej dystrybucji, do każdego agregatu dołączone są wszystkie dokumenty wymagane przez producenta do uwzględnienia gwarancji na całym terytorium Polski. Gwarancja wymaga wykonania przeglądu okresowego co 12 miesięcy.  

  

Gwarancja FOGO dla wszystkich agregatów z silnikiem Honda

Kupując produkty w naszej firmie mają Państwo pewność że pochodzą one z legalnej Polskiej dystrybucji, do każdego agregatu dołączone są wszystkie dokumenty wymagane przez producenta do uwzględnienia gwarancji na całym terytorium Polski. Gwarancja wymaga wykonania przeglądu okresowego co 12 miesięcy.  

  

SILNIK HONDA ROZRUCH RĘCZNY 

Uruchamianie silnika agregatu ręcznie za pomocą szarpaka nie wymaga stosowania akumulatora.   Daje możliwość uruchomienia w każdej chwili. Specjalny odprężnik w silniku sprawia że pociągnięcie za sznurek jest łatwe nawet dla drobnych, nie wprawionych osób..  

  

Brak stabilizacji napięcia AVR

Brak AVR czyli brak stabilizacji napięcia pozwala zasilać tylko urządzenia bez elektronicznych podzespołów. Są one zazwyczaj czułe na zmiany napięcia oraz częstotliwości. Te wahania mogą zakłócać pracę elektroniki lub doprowadzić do jej zniszczenia. Agregaty bez stabilizacji napięcia znakomicie sprawdzają się do zasilania placów budowy oraz maszyn tam pracujących . Bez żadnego ryzyka możemy podłączyć betoniarkę, elektronarzędzia, nagrzewnice, oświetlenie, odkurzacze, przecinarki, piły oraz wiele innych maszyn i urządzeń..  

Zbiornik paliwa

Standardowy zbiornik paliwa jest integralną częścią silnika. Pozwala na zmniejszenie gabarytów agregatu kosztem czasu pracy który waha się od 2-4 godzin w zależności od mocy agregatu oraz tego ile w danej chwili pobieramy mocy z agregatu. 

  

AUTOMATYKA SZR

Automatyka SZR pozwala samoczynnie rozpocząć pracę agregatu w przypadku zaniku napięcia w sieci, odłączając sieć zewnętrzną i przesyłając prąd siecią wewnętrzną. Podczas zaniku napięcia w sieci układ SZR pracuje w następujący sposób: Dba o dobry stan akumulatora uruchamiając agregat co jakiś czas Przełącza na sieć wewnętrzną odizolowaną od sieci miejskiej. Jest to bardzo ważne aby nie doszło do porażenia pracowników konserwujących bądź naprawiających miejską sieć energetyczną. SZR uruchamia agregat i włącza zasilanie. 

  

ZESTAW TRANSPORTOWY

Bezpieczeństwo i zdrowie osób obsługujących agregat jest bardzo ważne. Wszystkie agregaty średniej i dużej mocy z uwagi na zastosowanie mocnych silników i prądnic ważą na tyle dużo że warto zainwestować w zestaw transportowy. Pozwala to pracownikowi na komfortowe transportowanie na palcu budowy nawet największego agregatu przez jedną osobę. Specjalnie zaprojektowany zestaw ma tak obliczony środek ciężkości iż sprawia wrażenie że każdy agregat waży znacznie mniej niż w rzeczywistości a z transportem poradzi sobie nawet drobna osoba.

Szczegółowe referencje

Sprawdź pozostałe warianty

16 innych produktów w tej samej kategorii: