Agregat prądotwórczy trójfazowy FV 20000 TRE FOGO

Indeks: 29463
Agregat prądotwórczy trójfazowy FV 20000 TRE FOGO
  • Agregat prądotwórczy trójfazowy FV 20000 TRE FOGO - zdj 1
Parametry techniczne Silnik: Vanguard 31 kM Napięcie: 400/230 V Moc 3~ maks. / znam: 19,5 kVA / 17,5 kVA Prąd znamionowy 3~: 25,4 A Moc 1~ maks. / znam: 9,9 kW / 9,0 kW Prąd znamionowy 1~: 39,1 A Stabilizacja napięcia AVR: TAK Paliwo: Bezołowiowa 95 Spalanie ( 75% ): 6,5 l / h Wymiary: 900x580x890 mm Rozrusznik : Elektryczny Zbiornik paliwa : 45 l Waga: 160 kg Hałas: 100 dB(A) Stopień ochrony: IP 23
14 660,00 zł 14 660,00 zł
14 660,00 zł netto
Wysyłka z Fogo
45 dni

Pasujące akcesoria

60,64 zł
60,64 zł netto

Szczegóły Produktu


Polecamy agregat prądotwórczy marki Fogo. Jest to agregat trójfazowy 400V oraz jednofazowy 230V. Bardzo dobre parametry pracy, maksymalna niezawodność i pewność długotrwałego użytkowania bez ryzyka awarii. W jakich branżach oraz jakich pracach duży agregat prądotwórczy trójfazowy może się przydać? Awaryjne źródła zasilania, zasilanie elektronarzędzi oraz pozostałych dużych sprzętów budowlanych. Wszędzie tam, gdzie może pojawiać się maksymalne zapotrzebowanie na prąd, nasze agregaty okazuje się niezastąpione. Dlaczego warto kupować agregaty prądotwórcze w firmie Norwit? Działamy na rynku nieprzerwanie od wielu lat. W ofercie posiadamy agregaty prądotwórcze cenionych producentów z Polski i zagranicy. Na wszystkie oferowane urządzenia udzielana jest gwarancja. Dysponujemy własnym serwisem, który może zadbać o należytą konserwację kupionych u nas agregatów i pozostałych urządzeń. Kupując agregat w firmie Norwit, każdy klient może liczyć na bezpłatne i fachowe doradztwo. Pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia, zadbamy również o to, aby przygotować je do pierwszego uruchomienia i dalszej pracy.

  

Gwarancja FOGO dla wszystkich agregatów z silnikiem VANGUARD

Kupując produkty w naszej firmie mają Państwo pewność że pochodzą one z legalnej Polskiej dystrybucji, do każdego agregatu dołączone są wszystkie dokumenty wymagane przez producenta do uwzględnienia gwarancji na całym terytorium Polski. Gwarancja wymaga wykonania przeglądu okresowego co 12 miesięcy.  

Panel przyłączeniowy z dwoma gniazdkami.

Agregat FOGO FV 20000 TER posiada panel przyłączeniowy z dwoma gniazdami Schuko oraz zabezpieczenie termiczne . Oczywiście użytkownik może podłączyć rozgałęźnik lub przedłużacz z rozgałęźnikiem ale należy pamiętać by nie przekraczać mocy maksymalnej generatora prądotwórczego i aby przedłużacz nie był zbyt długi a jego przewody miały odpowiednio gruby przekrój.

  

SILNIK VANGUARD ROZRUCH AUTOMATYCZNY 

Agregat posiada rozruch automatyczny za pomocą stacyjki. Agregaty posiadające rozruch elektryczny, w wersji TRA i CRA wyposażone są fabrycznie w gniazdo do którego opcjonalnie możemy dokupić samoczynne załączanie rezerwy ( SZR ). Pozwala nam to tak skonfigurować te urządzenia aby w przypadku zaniku prądu w sieci agregat sam się uruchomił i zaczął dostarczać prąd do naszych domów, biur i magazynów. Wersje z elektrycznym rozruchem które nie posiadają gniazda do podłączenia SZR-a nie są przystosowane do pracy z automatyką. Mogą być uruchamiane tylko z kluczyka ręcznie lub za pomocą szarpaka.

  

Stabilizacji napięcia AVR

AVR czyli elektroniczna stabilizacja napięcia pozwala zasilać bez żadnego ryzyka każde elektroniczne urządzenie. Możemy zasilać piec centralnego ogrzewania z sterownikiem, telewizor, komputer, ładowarkę do telefonu, nowoczesne zgrzewarki do rur, spawarki inwertorowe i wiele innych urządzeń posiadających elektroniczne sterowanie oraz każde inne urządzenie elektryczne.  

Szczegółowe referencje

Porównaj z innymi produktami

Wąż do odprowadzania spalin 2,5m/50mm FOGO
477,00 zł
477,00 zł netto
Adapter węża spalinowego FOGO
165,00 zł
165,00 zł netto
Długość 2,5 m
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki