Agregat prądotwórczy trójfazowy FV 15000 TE FOGO

Indeks: 28188
Agregat prądotwórczy trójfazowy FV 15000 TE FOGO
  • Agregat prądotwórczy trójfazowy FV 15000 TE FOGO - zdj 1
Parametry techniczne Silnik: Vanguard 21kM Napięcie: 400/230 V Moc 3~ maks. / znam: 14,5 kVA / 12,5 kVA Prąd znamionowy 3~: 18,1 A Moc 1~ maks. / znam: 6,0 kW / 5,4 kW Prąd znamionowy 1~: 23,5 A Stabilizacja napięcia AVR: NIE Paliwo: Bezołowiowa 95 Spalanie ( 75% ): 4,39 l / h Wymiary: 790x580x765 mm Rozrusznik : Elektryczny Zbiornik paliwa : 45 l Waga: 136 kg Hałas: 97 dB(A) Stopień ochrony: IP 23
14 620,00 zł 14 620,00 zł
14 620,00 zł netto
Wysyłka z Fogo
21 dni

Pasujące akcesoria

60,64 zł
60,64 zł netto

Szczegóły Produktu


Agregat prądotwórczy trójfazowy, który sprawdzi się w najbardziej wymagających pracach. Wszędzie tam gdzie liczy się jakość, solidność i niezawodność, odnajduje się agregat FV 15000 TE. Co go odróżnia od konkurencji? Duża moc 14,5 kVA. Duży zbiornik paliwa 45 litrów. Niewielkie spalanie 4,39 litra na godzinę. Do tego łatwy i wygodny w obsłudze rozruch elektryczny. To wszystko sprawia, że prezentowany agregat należy do jednych z najchętniej kupowanych. Prezentuje bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, jak również zachęca do zakupu solidnym wykonaniem. Najtrwalsze na rynku materiały przekładają się na długi czas użytkowania bez awarii. Agregat prądotwórczy trójfazowy z silnikiem Vanguard 21 KM Jaki silnik benzynowy będzie najlepszym wyborem do mocno eksploatowanego agregatu? Nie ulega wątpliwości że jest to silnik Vanguard o mocy 21 KM. Jest on niezawodny, a jego prosta konstrukcja przekłada się na łatwość serwisowania. Należy również wspomnieć o prostej obsłudze i konserwacji. Wszystkie najważniejsze elementy agregatu dostępne są z wierzchu, nie wymagając dodatkowych poszukiwań lub odkręcania osłon i obudów.

  

Gwarancja FOGO dla wszystkich agregatów z silnikiem VANGUARD

Kupując produkty w naszej firmie mają Państwo pewność że pochodzą one z legalnej Polskiej dystrybucji, do każdego agregatu dołączone są wszystkie dokumenty wymagane przez producenta do uwzględnienia gwarancji na całym terytorium Polski. Gwarancja wymaga wykonania przeglądu okresowego co 12 miesięcy.  

Panel przyłączeniowy z dwoma gniazdkami.

Agregat FOGO FV 15000 TE posiada panel przyłączeniowy z dwoma gniazdami Schuko oraz zabezpieczenie termiczne . Oczywiście użytkownik może podłączyć rozgałęźnik lub przedłużacz z rozgałęźnikiem ale należy pamiętać by nie przekraczać mocy maksymalnej generatora prądotwórczego i aby przedłużacz nie był zbyt długi a jego przewody miały odpowiednio gruby przekrój.

  

SILNIK VANGUARD ROZRUCH RĘCZNY I AUTOMATYCZNY 

Podwójny rozruch – Jest stworzony dla naszej wygody (elektryczny) oraz jako gwarancja uruchomienia nawet w sytuacji awarii akumulatora(ręczny). Agregaty posiadające rozruch elektryczny, w wersji TRA i CRA wyposażone są fabrycznie w gniazdo do którego opcjonalnie możemy dokupić samoczynne załączanie rezerwy ( SZR ). Pozwala nam to tak skonfigurować te urządzenia aby w przypadku zaniku prądu w sieci agregat sam się uruchomił i zaczął dostarczać prąd do naszych domów, biur i magazynów. Wersje z elektrycznym rozruchem które nie posiadają gniazda do podłączenia SZR-a nie są przystosowane do pracy z automatyką. Mogą być uruchamiane tylko z kluczyka ręcznie lub za pomocą szarpaka.

  

Brak stabilizacji napięcia AVR

Brak AVR czyli brak stabilizacji napięcia pozwala zasilać tylko urządzenia bez elektronicznych podzespołów. Są one zazwyczaj czułe na zmiany napięcia oraz częstotliwości. Te wahania mogą zakłócać pracę elektroniki lub doprowadzić do jej zniszczenia. Agregaty bez stabilizacji napięcia znakomicie sprawdzają się do zasilania placów budowy oraz maszyn tam pracujących . Bez żadnego ryzyka możemy podłączyć betoniarkę, elektronarzędzia, nagrzewnice, oświetlenie, odkurzacze, przecinarki, piły oraz wiele innych maszyn i urządzeń..  

  

POWIĘKSZONY ZBIORNIK PALIWA

Duży zbiornik paliwa jest niezbędny przy zasilaniu awaryjnym lub pracy na budowie gdzie niezmiernie ważna jest długa, nieprzerwana praca. Zwiększa on niestety wagę i gabaryty maszyny maszyny, mimo wszystko to rozwiązanie ma więcej zalet takich jak: - Bardzo długi czas pracy nawet kilkanaście godzin na jednym zbiorniku - Zminimalizowanie ryzyka braku paliwa podczas pobierania mocy to zmniejszenie ryzyka uszkodzenia agregatu lub maszyn zasilanych Zapewnienie ciągłości pracy to zmniejszę kosztów budowy. Wskaźnik poziomu paliwa

  

AUTOMATYKA SZR

Automatyka SZR pozwala samoczynnie rozpocząć pracę agregatu w przypadku zaniku napięcia w sieci, odłączając sieć zewnętrzną i przesyłając prąd siecią wewnętrzną. Podczas zaniku napięcia w sieci układ SZR pracuje w następujący sposób: Dba o dobry stan akumulatora uruchamiając agregat co jakiś czas Przełącza na sieć wewnętrzną odizolowaną od sieci miejskiej. Jest to bardzo ważne aby nie doszło do porażenia pracowników konserwujących bądź naprawiających miejską sieć energetyczną. SZR uruchamia agregat i włącza zasilanie. 

Szczegółowe referencje

Porównaj z innymi produktami

Wąż do odprowadzania spalin 2,5m/50mm FOGO
477,00 zł
477,00 zł netto
Adapter węża spalinowego FOGO
165,00 zł
165,00 zł netto
Długość 2,5 m
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki