Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 9000TRE FOGO

Indeks: 28666
Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 9000TRE FOGO
  • Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 9000TRE FOGO - zdj 1
Parametry techniczne Silnik: HONDA GX390 Napięcie: 400/230 V Moc 3~ maks. / znam: 8,5 kVA / 7,7 kVA Prąd znamionowy 3~: 11,2 A Moc 1~ maks. / znam: 5,0 kW / 4,5 kW Prąd znamionowy 1~: 19,6 A Stabilizacja napięcia AVR: TAK Paliwo: Bezołowiowa 95 Spalanie ( 75% ): 2,7 l / h Wymiary: 790x580x650 mm Rozrusznik : Elektryczny Zbiornik paliwa : 45 l Waga: 100 kg Hałas: 96 dB(A) Stopień ochrony: IP 23
6 992,00 zł 6 992,00 zł
6 992,00 zł netto
Wysyłka z Fogo
45 dni

Pasujące akcesoria

60,64 zł
60,64 zł netto

Szczegóły Produktu


Obsługa agregatu prądotwórczego jeszcze nigdy nie była tak prosta jak teraz. Oto urządzenie, z obsługą którego poradzi sobie każda osoba. Obawiałeś się do tej pory włączania agregatu z rozrusznikiem ręcznym? Jeśli tak, to urządzenie jest stworzone z myślą o Tobie. Posiada elektryczny rozrusznik, dzięki któremu można go włączyć jednym wciśnięciem przycisku. Nie musisz również martwić się o częste dolewanie paliwa. Zbiornik o pojemności 45 litrów to aż nadto do agregatów . Ile w tym modelu wynosi zużycie paliwa? Odpowiedź na pewno pozytywnie zaskoczy: zaledwie 2,7 litra na godzinę. W co można doposażyć agregat prądotwórczy Fogo? Jest wiele możliwości aby uczynić agregat prądotwórczy jeszcze bardziej funkcjonalnym. Pierwsza opcja to elektroniczny licznik moto godzin. Pokazuje on rzeczywisty czas pracy agregatu, ułatwiając np. kontrolę interwałów pomiędzy wymianą oleju. Kolejna opcja to dedykowany zestaw transportowy. Jest on szczególnie polecany tym wszystkim osobom, które często zabierają agregat prądotwórczy na prace wyjazdowe – np. remont w domu klienta.

  

Gwarancja FOGO dla wszystkich agregatów z silnikiem HONDA

Kupując produkty w naszej firmie mają Państwo pewność że pochodzą one z legalnej Polskiej dystrybucji, do każdego agregatu dołączone są wszystkie dokumenty wymagane przez producenta do uwzględnienia gwarancji na całym terytorium Polski. Gwarancja wymaga wykonania przeglądu okresowego co 12 miesięcy.  

Panel przyłączeniowy z dwoma gniazdkami.

Agregat FOGO FH9000TRE posiada panel przyłączeniowy z dwoma gniazdami Schuko z czego jedno jest wysokoprądowe oraz zabezpieczenie termiczne . Oczywiście użytkownik może podłączyć rozgałęźnik lub przedłużacz z rozgałęźnikiem ale należy pamiętać by nie przekraczać mocy maksymalnej generatora prądotwórczego i aby przedłużacz nie był zbyt długi a jego przewody miały odpowiednio gruby przekrój.

  

SILNIK HONDA ROZRUCH RĘCZNY 

Podwójny rozruch – Jest stworzony dla naszej wygody (elektryczny) oraz jako gwarancja uruchomienia nawet w sytuacji awarii akumulatora(ręczny). Agregaty posiadające rozruch elektryczny, w wersji TRA i CRA wyposażone są fabrycznie w gniazdo do którego opcjonalnie możemy dokupić samoczynne załączanie rezerwy ( SZR ). Pozwala nam to tak skonfigurować te urządzenia aby w przypadku zaniku prądu w sieci agregat sam się uruchomił i zaczął dostarczać prąd do naszych domów, biur i magazynów. Wersje z elektrycznym rozruchem które nie posiadają gniazda do podłączenia SZR-a nie są przystosowane do pracy z automatyką. Mogą być uruchamiane tylko z kluczyka ręcznie lub za pomocą szarpaka.

  

Stabilizacja napięcia AVR

AVR czyli elektroniczna stabilizacja napięcia pozwala zasilać bez żadnego ryzyka każde elektroniczne urządzenie. Możemy zasilać piec centralnego ogrzewania z sterownikiem, telewizor, komputer, ładowarkę do telefonu, nowoczesne zgrzewarki do rur, spawarki inwertorowe i wiele innych urządzeń posiadających elektroniczne sterowanie oraz każde inne urządzenie elektryczne.

  

ZBIORNIK PALIWA

Standardowy zbiornik paliwa jest integralną częścią silnika. Pozwala na zmniejszenie gabarytów agregatu kosztem czasu pracy który waha się od 2-4 godzin w zależności od mocy agregatu oraz tego ile w danej chwili pobieramy mocy z agregatu. 

  

AUTOMATYKA SZR

Automatyka SZR pozwala samoczynnie rozpocząć pracę agregatu w przypadku zaniku napięcia w sieci, odłączając sieć zewnętrzną i przesyłając prąd siecią wewnętrzną. Podczas zaniku napięcia w sieci układ SZR pracuje w następujący sposób: Dba o dobry stan akumulatora uruchamiając agregat co jakiś czas Przełącza na sieć wewnętrzną odizolowaną od sieci miejskiej. Jest to bardzo ważne aby nie doszło do porażenia pracowników konserwujących bądź naprawiających miejską sieć energetyczną. SZR uruchamia agregat i włącza zasilanie. 

Szczegółowe referencje

Porównaj z innymi produktami

Wąż do odprowadzania spalin 2,5m/50mm FOGO
477,00 zł
477,00 zł netto
Adapter węża spalinowego FOGO
165,00 zł
165,00 zł netto
Długość 2,5 m
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki