Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 8000R FOGO

Indeks: 28164
Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 8000R FOGO
  • Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 8000R FOGO - zdj 1
  • Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 8000R FOGO - zdj 2
Parametry techniczne Silnik: HONDA GX390 Napięcie: 400/230 V Moc 3~ maks. / znam: 7,7 kVA / 7,0 kVA Prąd znamionowy 3~: 10,1 A Moc 1~ maks. / znam: 3,9 kW / 3,5 kW Prąd znamionowy 1~: 15,2 A Stabilizacja napięcia AVR: TAK Paliwo: Bezołowiowa 95 Spalanie ( 75% ): 2,7 l Wymiary: 790x580x650mm Rozrusznik : Ręczny Zbiornik paliwa : 6,1 l Waga: 72 kg Hałas: 97 dB(A) Stopień ochrony: IP 23
4 703,00 zł 4 703,00 zł
4 703,00 zł netto
Wysyłka z Fogo
21 dni

Pasujące akcesoria

60,64 zł
60,64 zł netto

Szczegóły Produktu


Poszukują Państwo agregatu prądotwórczego trójfazowego i jednofazowego w jednym urządzeniu? Jego zadaniem będzie rola awaryjnego zasilania dla biura lub domu? Jeśli tak, polecamy urządzenie Fogo FH 8000R z silnikiem Honda. Jest to urządzenie na małym zbiorniku paliwa, pozwalającym na ok. 2 godziny ciągłej pracy. Agregat bardzo dobrze nadaje się do mniej wymagających prac, jak np. zasilanie niewielkich elektronarzędzi lub sprzętu ogrodowego. Innym zastosowaniem dla tego agregatu jest zasilanie w prąd domków letniskowych lub zasilanie awaryjne domu mieszkalnego.Co to jest stabilizacja napięcia AVR?W wybranych agregatach prądotwórczych, w tym również prezentowanym modelu, można spotkać się z oznaczeniem AVR. Oznacza ona stabilizację napięcia prądu. Jest to bardzo cenna funkcjonalność, szczególnie wtedy kiedy zamierzamy wykorzystać agregat do zasilania urządzeń elektronicznych. Sprzęt komputerowy i RTV jest bardzo wrażliwy na zmiany i skoki napięcia. Mogą one prowadzić do niestabilnej pracy urządzenia, a w ekstremalnych przypadkach również do jego uszkodzenia. Agregaty prądotwórcze jedno i trójfazowe ze stabilizacją napięcia AVR są najbezpieczniejszą z możliwych opcji zasilania tego typu urządzeń.

  

Gwarancja FOGO dla wszystkich agregatów z silnikiem HONDA

Kupując produkty w naszej firmie mają Państwo pewność że pochodzą one z legalnej Polskiej dystrybucji, do każdego agregatu dołączone są wszystkie dokumenty wymagane przez producenta do uwzględnienia gwarancji na całym terytorium Polski. Gwarancja wymaga wykonania przeglądu okresowego co 12 miesięcy.  

Panel przyłączeniowy z dwoma gniazdkami.

Agregat FOGO FH8000R posiada panel przyłączeniowy z dwoma gniazdami Schuko oraz zabezpieczenie termiczne . Oczywiście użytkownik może podłączyć rozgałęźnik lub przedłużacz z rozgałęźnikiem ale należy pamiętać by nie przekraczać mocy maksymalnej generatora prądotwórczego i aby przedłużacz nie był zbyt długi a jego przewody miały odpowiednio gruby przekrój.

  

SILNIK HONDA ROZRUCH RĘCZNY 

Uruchamianie silnika agregatu ręcznie za pomocą szarpaka nie wymaga stosowania akumulatora.   Daje możliwość uruchomienia w każdej chwili. Specjalny odprężnik w silniku sprawia że pociągnięcie za sznurek jest łatwe nawet dla drobnych, nie wprawionych osób..  

  

STABILIZACJA NAPIĘCIA AVR

AVR czyli elektroniczna stabilizacja napięcia pozwala zasilać bez żadnego ryzyka każde elektroniczne urządzenie. Możemy zasilać piec centralnego ogrzewania z sterownikiem, telewizor, komputer, ładowarkę do telefonu, nowoczesne zgrzewarki do rur, spawarki inwertorowe i wiele innych urządzeń posiadających elektroniczne sterowanie oraz każde inne urządzenie elektryczne. 

  

ZBIORNIK PALIWA

Standardowy zbiornik paliwa jest integralną częścią silnika. Pozwala na zmniejszenie gabarytów agregatu kosztem czasu pracy który waha się od 2-4 godzin w zależności od mocy agregatu oraz tego ile w danej chwili pobieramy mocy z agregatu. 

  

AUTOMATYKA SZR

Automatyka SZR pozwala samoczynnie rozpocząć pracę agregatu w przypadku zaniku napięcia w sieci, odłączając sieć zewnętrzną i przesyłając prąd siecią wewnętrzną. Podczas zaniku napięcia w sieci układ SZR pracuje w następujący sposób: Dba o dobry stan akumulatora uruchamiając agregat co jakiś czas Przełącza na sieć wewnętrzną odizolowaną od sieci miejskiej. Jest to bardzo ważne aby nie doszło do porażenia pracowników konserwujących bądź naprawiających miejską sieć energetyczną. SZR uruchamia agregat i włącza zasilanie. 

Szczegółowe referencje

Ściągnij

Karta produktu

Ściągnij (392.45k)

Porównaj z innymi produktami

Wąż do odprowadzania spalin 2,5m/50mm FOGO
477,00 zł
477,00 zł netto
Adapter węża spalinowego FOGO
165,00 zł
165,00 zł netto
Zestaw transportowy do agregatu FOGO FH4001-4001R
499,00 zł
499,00 zł netto
Długość 2,5 m
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki