MOTOPOMPY SPALINOWE

Istnieje 34 produktów.

Aktywne filtry

Motopompy spalinowe 

Motopompa spalinowa to produkt, który znajdziesz w sklepie Norwit! Posiadamy szeroką gamę urządzeń, które cechuje najwyższa jakość na rynku. Motopompa spalinowa pozwala na uzyskanie stałego dostępu do wody na placu budowy, działce, w gospodarstwie rolnym albo wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do sieci kanalizacyjnej. W sklepie Norwit masz możliwość zakupu różnego typu urządzeń, takich jak: motopompa do wody brudnej, motopompa szlamowa lub motopompa do wody czystej. Są one chętnie kupowane w celu dostarczania wody na budowę czy też mycia elewacji, maszyn, samochodów i narzędzi ogrodowych. Motopompa do wody transportuje ciecz ze zbiornika o niższym ciśnieniu do zbiornika o ciśnieniu wyższym lub przenosi ją z niższego poziomu na wyższy. Motopompa spalinowa stanowi doskonały wybór, ponieważ jest zupełnie niezależna i nie wymaga podłączenia jej do źródła zasilania. 

Motopompa do wody brudnej świetnie radzi sobie w trudnych warunkach, ponieważ może przepompowywać ciesz, w której znajdują się zanieczyszczenia stałe. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które świetnie usuwają wodę z zalanych piwnic lub innych pomieszczeń. Motopompa do wody brudnej jest także nazywana pompą półszlamową. Zapraszamy do zapoznania się z pompami do wody brudnej marki Koshin. Znajdziesz u nas różne modele urządzeń tego producenta, które mogą służyć do pompowania wody brudnej, ale także szlamu. Produkty z serii STH E zostały wyposażone w obudowę i wirnik z żeliwa sferoidalnego, dzięki czemu są niezwykle odporne na korozję. Dodatkowo motopompa do wody brudnej Koshin może posiadać uszczelkę wykonaną z węgliku krzemu, która jest kilkukrotnie trwalsza od uszczelki węglowo-ceramicznej. Pompa Koshin to także urządzenie z doskonałym silnikiem o dobrej mocy i o doskonałej trwałości. Tempo pracy motopomp tej marki jest świetne, co wpływa na jakość prac i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Poszczególne urządzenia różnią się maksymalną wydajnością, pojemnością zbiornika paliwa, a tym samym czasem pracy na jednym zbiorniku bez konieczności dolewki. Pompa Koshin do wody brudnej może mieć możliwość transportowania zanieczyszczeń o różnej średnicy. Rama urządzeń została wykonana z wysokiej jakości materiału i doskonale chroni wszystkie podzespoły. To idealne motopompy na plac budowy, gdzie stawia się im bardzo duże wymagania. W naszej ofercie znajdziesz także pompy Wacker Neuson, które są ekonomicznie, a jednocześnie bardzo wydajne i trwałe. Motopompa do wody brudnej od Wacker Neuson to sprzęt idealny do pracy w budownictwie, ale także sprawdza się w innych branżach. Urządzenia tej marki charakteryzują niezawodne i mocne silniki, kompaktowa konstrukcja wzmocnionego wirnika i doskonałe uszczelnienie. Motopompa do wody Wacker Neuson to synonim wysokiej wydajności. Pozwala ona na pompowanie bardzo dużych ilości wody oraz zapewnia świetną wysokość podnoszenia. Kupując pompy w naszym sklepie możesz mieć pewność, że szybkie odprowadzanie wody nie będzie już stanowiło żadnego problemu! Wacker Neuson stawia na komponenty wysokiej jakości oraz trwałe i lekkie obudowy. Obsługa urządzeń jest prosta, a dostęp do części wymagających konserwacji łatwy. Wszystko po to, aby motopompa spalinowa mogła pracować bez konieczności poświęcania jej wiele czasu. 

W Norwit otrzymasz także wysokiej jakości motopompy spalinowe szlamowe. Oferowane przez nas produkty idealnie funkcjonują podczas usuwania zanieczyszczonej wody i szlamu. Są często wykorzystywane przez ekipy straży pożarnej, a także na placach budowy, terenach przemysłowych i górniczych. Motopompa szlamowa spalinowa działa wszędzie tam, gdzie doszło do trudnych zalań i nie jest wrażliwa na zanieczyszczenia. Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby bez problemu mogły transportować nie tylko wodę, ale także większe zanieczyszczenia np. z wykopów, żwir i inne. Pompa Koshin do szlamu to jeden z produktów, który możesz u nas zakupić. Sprzęt cechuje duża moc, dzięki zastosowaniu jakościowych silników. Znajdziesz urządzenia dostosowane do wypompowywania brudnej wody zarówno z wykopów, jak i przeznaczone do drobnych prac ziemnych, a także do przepompowywania szlamu i piaszczystej, błotnej wody. Motopompa spalinowa zaprojektowana do takich zadań posiada wysoką odporność swojej konstrukcji, długi czas pracy bez konieczności tankowania, szybko przetacza płyny, a także jest dostosowana do transportowania jej w wygodny sposób. Nie ulega wątpliwości, że motopompa szlamowa jest urządzeniem, które musi być świetnie zaprojektowane, ponieważ przeznaczona jest do ciężkich prac. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych przez nas producentów. Wszystkie produkty, które możesz kupić w Norwit dają Ci gwarancję niezawodności i niskiej awaryjności przy prawidłowym użytkowaniu oraz konserwacji. 

W naszym asortymencie możesz znaleźć także motopompy spalinowe do wody czystej, czyli takiej, która pochodzi z naturalnych zbiorników wodnych np. rzek czy jezior. Ten typ urządzeń jest bardzo popularny w branży rolniczej np. do nawadniania pól. W grupie tych sprzętów znajdziesz także motopompy spalinowe do użytku domowego. Urządzenia wyposażone w kosze ssawne zabezpieczają pompę przed zanieczyszczeniami stałymi np. kamieniami i gałęziami. Wśród świetnej jakości pomp do wody czystej znajdziesz wysokiej klasy urządzenia od firmy Wacker Neuson np. model PG2. To motopompa spalinowa z silnikiem Hondy, która jest niezwykle wydajna i przeznaczona do pompowania wody bez większych ciał stałych (maksymalnie do 6,5 mm). Solidna konstrukcja, trwałość i łatwy w regulacji żeliwny wirnik sprawiają, że produkt znajduje uznanie wśród wielu naszych klientów. Motopompa do wody Wacker Neuson to gwarancja bezpiecznego zakupu. Obudowa jest lekka i odlewana ciśnieniowo ze stopów aluminium, co ułatwia transport oraz przechowywanie, a stabilna rama chroni podzespoły i posiada wygodne uchwyty. Jeśli więc szukasz pomp do wody czystej, w sklepie Norwit z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pompa Koshin do wody czystej to także produkt, który jest jednym z najbardziej popularnych wśród oferowanych przez nas urządzeń z tej kategorii. Sprzęt ten charakteryzuje się wydajnością, wytrzymałością, solidną konstrukcją, niską awaryjnością oraz zastosowaniem wielu funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań.


Jeśli motopompa spalinowa jest produktem, którego szukasz, dobrze trafiłeś! W tej kategorii w naszym sklepie masz do wyboru wiele pomp świetnych producentów. W każdej chwili możesz skonsultować się ze specjalistami z Norwit, aby odpowiedzieli na wszystkie Twoje pytania i pomogli dokonać odpowiedniego wyboru. Kupując motopompy spalinowe w naszym sklepie polecamy kierować się takimi parametrami jak maksymalny przepływ oraz maksymalna głębokość ssania. Ponadto, warto zwrócić uwagę na budowę urządzenia oraz moc i wydajność silnika. Twój wybór jest oczywiście uzależniony od przeznaczenia motopompy i zakresu jej działania. Zapraszamy serdecznie do przejrzenia wszystkich motopomp spalinowych i do kontaktu z nami!

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki