PRZETWORNICE CZĘSTOTLIWOŚCI

Istnieje 47 produktów.

Aktywne filtry

W ofercie naszego sklepu internetowego Norwit.pl znajduje się szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, które są niezastąpione i niezbędne podczas prac budowlanych. Wśród nich oferujemy między innymi różnego rodzaju przetwornice częstotliwości pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, wśród których można wymienić firmy takie jak Husqvarna, Altrad czy też Wacker Neuson. Urządzenia te są przeznaczone do zmiany prądu zmiennego w stały, który jest wymagany do obsługi wibratorów przyczepnych i pogrążalnych – również dostępnych w naszym asortymencie.

Przetwornice częstotliwości - cennik jest bardzo przystępny

Zależnie od wybranego modelu przetwornicę częstotliwości można stosować stacjonarnie, mobilnie, w trybie ciągłym lub punktowo. Jeśli zatem poszukujesz sprawdzonego sprzętu, który wyróżnia się wysoką jakością, niezawodnością i wydajnością to koniecznie przejrzyj oferowane modele i wybierz jeden z nich, dostępny w korzystnej cenie. Każde urządzenie stanowi wieloletnią inwestycję, która zawsze okaże się opłacalna. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia.

Wybierz urządzenie odpowiednie do planowanych prac

Niezależnie od tego, czy planowane prace mają odbyć się na niewielkich obszarach wokół domów jednorodzinnych, czy na dużych placach budowlanych w miejskich kompleksach mieszkaniowych, niezwykle istotny jest fakt, że zarówno w jednym, jak i drugim przypadku skorzystanie z zalet przetwornic częstotliwości do wibratora będzie niezbędne. Prezentowane urządzenia gwarantują niezawodność i wydajność, co jest najważniejsze w wykonywaniu prac, do których zostały przeznaczone.

Przetwornice przenośne

Prąd z gniazda jest dostosowany do działania wibratorów przeznaczonych do zagęszczania betonu, dzięki czemu można mieć zawsze pewność, że zarówno napięcie, jak i częstotliwość będą odpowiednie. Modele przenośne są doskonałym wyborem w przypadku placów budowlanych, gdzie występuje konieczność częstego transportowania urządzenia z jednego miejsca do drugiego. Natomiast wersje stacjonarne znakomicie sprawdzą się do zakładów prefabrykacji betonu, gdzie mogą być wbudowane w rozdzielnie, co jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem.

Zastosowanie przetwornic częstotliwości do wibratora

Dostępne w naszym asortymencie przetwornice częstotliwości mają również wiele innych zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim wyróżniają się prostą obsługą i bezpieczeństwem podczas pracy, co ma ogromne znaczenie w przypadku zagęszczania betonu przy użyciu wibratorów pogrążalnych i przyczepnych. Tego rodzaju prace są w dużej mierze uzależnione od prawidłowego podłączenia energetycznego o odpowiednim napięciu i częstotliwości, do czego doskonale sprawdzą się oferowane w tej kategorii urządzenia. Korzystanie z nich jest szybkie, sprawne i bardzo komfortowe, co również ma znaczenie podczas pracy.

Bezpieczne, profesjonalne i niezawodne przetwornice częstotliwości

Oferowane przetwornice częstotliwości to urządzenia doskonale radzące sobie nawet w trudnych i bardzo ciężkich warunkach, co dotyczy opadów atmosferycznych czy dużego zakurzenia. Nie tracą swojej wydajności, a mocna i solidna konstrukcja chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i gwarantuje wieloletnią, niezawodną pracę. Nasza oferta jest również dowodem na to, że cena przetwornicy częstotliwości wcale nie musi być wysoka, aby spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby. Przekonaj się o tym już dziś i wybierz idealny model do planowanych przez siebie prac budowlanych.

Skorzystaj z oferty Norwit.pl

Z naszej strony gwarantujemy szybką wysyłkę i wysoką jakość obsługi klienta, dlatego w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z zespołem specjalistów sklepu Norwit.pl, którzy chętnie doradzą w zakupie. Cenimy sobie zadowolenie klientów, a ich opinia jest dla nas priorytetową kwestią, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy najwyższej jakości sprzęt budowlany oraz niezbędne akcesoria w korzystnych cenach. Większość produktów prezentowanych w ofercie jest dostępnych od ręki.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki