LISTWY STRUKTURALNE SZCZOTKI

Istnieje 5 produktów.

Aktywne filtry

Szczotki do fakturowania betonu, grzebienie

W budownictwie znajduje się wiele sposobów na wykończenie betonu, różniących się przeznaczeniem oraz efektem dekoracyjnym. Jednym z popularniejszych jest miotełkowanie oraz fakturowanie. Służą do tego specjalne szczotki do fakturowa betonu, znane także jako grzebienie, które nadają powierzchni zewnętrznej charakterystyczną, antypoślizgową strukturę składającą się z wielu pojedynczych linii, zazwyczaj ułożonych w poprzek. W naszym sklepie znajdziesz wiele urządzeń przeznaczonych do fakturowania betonu, które oferujemy w korzystnej cenie. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne egzemplarze i wybierz już dziś model odpowiedni do typowych prac wykonywanych przez Twoją firmę budowlaną. Zapewniamy szybką dostawę i korzystne ceny na tle konkurencyjnych dostawców wyselekcjonowanego sprzętu budowlanego.

Jak działają i do czego służą szczotki do fakturowania betonu?

Szczotki do fakturowania betonu są przeznaczone do obsługi ręcznej, a poszczególne modele różnią się gęstością oraz szerokością głowicy i jej materiałem. Największą popularnością cieszą się modele druciane oraz polipropylenowe, nylonowe i z końskiego włosia, a każdy z nich zapewnia zupełnie inny efekt. Praca za ich pomocą polega na „miotełkowaniu” lub szczotkowaniu powierzchni niewyschniętego betonu, nadając mu charakterystyczną strukturę składającą się z wielu pojedynczych rowków. Rowki te mogą służyć np. do odprowadzania wody bezpośrednio do kolektora. Faktura wykonana za pomocą grzebieni do betonu ma przeznaczenie antypoślizgowe i zarazem dekoracyjne, dlatego znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje ruch pieszych lub pojazdów.

Ciekawe informacje na temat grzebieni do betonu

Szczotki do fakturowania betonu sprawdzą się najlepiej między innymi w terenach przydomowych, na podjazdach i rampach, a także podczas budowy schodów i baz transportowych. Podczas miotełkowania szczególnie istotne jest to, aby przeciągnięcie grzebieniem do betonu było wykonane za pomocą jednego ruchu, wówczas zachowamy jeden kierunek rowków i brak łączeń. Zamów już dziś jeden z oferowanych grzebieni i skorzystaj z szybkiej dostawy oraz ogromnego wyboru. Sprawdź też inne narzędzia do betonowania

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki