PACKI

Istnieje 8 produktów.

Aktywne filtry

Wykończenie betonu zawsze wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Jednym z nich są pace do zacierania betonu, które służą do wykończenia powierzchni na gładko. W naszym sklepie dostępne są packi do zacierania betonu różniące się długością, szerokością oraz rodzajem zastosowanego materiału. Wszystkie charakteryzują się znakomitą wydajnością i trwałością, a także doskonałym wykończeniem dolnej powierzchni, co zapewnia gładki efekt zaciągania betonu. Przejrzyj koniecznie każdy dostępny model i złóż zamówienie już dziś! Gwarantujemy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie zamówienia.

Do czego służą pace do zacierania betonu?

Pace do zacierania betonu służą do usuwania z jego górnej powierzchni wszelkich nierówności, zapewniając jednolite wykończenie i zwiększenie powierzchni styku betonu z innymi materiałami budowlanymi. Pace to niezbędne akcesorium na każdym placu budowy i w firmach remontowo-budowlanych o profilu działalności obejmującym także prace betonowe. Większość z nich składa się z uchwytu, przeważnie drewnianego lub z tworzywa sztucznego, jak również ostrza znajdującego się w dolnej części. Uchwyty są zawsze zaprojektowane ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich ergonomię, dlatego też są stosunkowo szerokie i odzwierciedlają naturalny kształt dłoni murarza. Dzięki temu pace do zacierania betonu nie powodują zmęczenia rąk nawet podczas wielogodzinnej pracy. Ostrze może mieć różne wymiary zewnętrzne oraz różny kształt, który warto dopasować do rodzaju wykonywanych działań. Niektóre z nich dzięki wyoblonym krawędziom nie powodują zbierania się ziarna przy gładzeniu.

Pace do zacierania betonu – budowa i podstawowa charakterystyka

Poszczególne pace do zacierania betonu różnią się między innymi kształtem części roboczej. Kielnie murarskie mają kształt prostokąta, co umożliwia wykończenie zarówno dużych powierzchni, jak i precyzyjną obróbkę trudno dostępnych miejsc. To dość uniwersalny wybór, który doskonale się sprawdzi w większości zastosowań. Kielnie trapezowe różnią się od powyższej między innymi wielkością – są znacznie większe. Właśnie z tego powodu rewelacyjnie nadają się do nakładania zapraw w bardzo dużej ilości w krótkim czasie. Niewielkie kielnie sztukatorskie służą do wykończenia w precyzyjnych pracach remontowych, a modele do betonu komórkowego pozwalają na równomierny rozkład zaprawy na ich powierzchni. Na rynku znajdziemy także więcej modeli, między innymi wersje kątowe oraz modele przeznaczone do spoinowania.

Zamów już dziś pacę do zacierania betonu w sklepie Norwit.pl

W naszym sklepie znajdziesz różne packi do zacierania betonu w wielu wariantach do wyboru. Wszystkie dzięki ich bardzo wysokiej jakości odznaczają się wieloletnią trwałością, znakomitym i precyzyjnym wykonaniem oraz bezpieczeństwem podczas użytkowania. W każdej firmie zajmującej się obróbką powierzchni betonowych powinno znaleźć się minimum kilka sztuk pac do betonu w korzystnych cenach, które zapewnią prawidłowe i wydajne wykończenie tego surowca. Zamów już dziś w doskonałej cenie i skorzystaj z szybkiej dostawy oraz naszej pomocy na każdym etapie zamówienia. Z chęcią pomożemy także w wyborze i udzielimy szczegółowych informacji na temat całego asortymentu sklepu Norwit.pl. Sprawdź też inne narzędzia do betonu.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki