Filtruj

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4 018,00 zł - 25 523,00 zł

Prąd znamionowy 1~

Prąd znamionowy 1~

Moc 3~ maks. / znam

Moc 3~ maks. / znam

Moc 1~ maks. / znam

Moc 1~ maks. / znam

Prąd znamionowy 3~

Prąd znamionowy 3~

Stabilizacja napięcia AVR

Stabilizacja napięcia AVR

Agregaty 400 V Trójfazowe

Istnieje 59 produktów.

Wyświetlono 1-59 of 59 wszystkich

Aktywne filtry

Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 8000R FOGO

3 545,30 zł netto
4 360,72 zł brutto

Poszukują Państwo agregatu prądotwórczego trójfazowego i jednofazowego w jednym urządzeniu? Jego zadaniem będzie rola awaryjnego zasilania dla biura lub domu? Jeśli tak, polecamy urządzenie Fogo FH 8000R z silnikiem Honda. Jest to urządzenie na małym zbiorniku paliwa, pozwalającym na ok. 2 godziny ciągłej pracy. Agregat bardzo dobrze nadaje się do mniej wymagających prac.

Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 8000 FOGO

3 588,58 zł netto
4 413,95 zł brutto

Klasyczny agregat prądotwórczy trójfazowy 400V i jednofazowy 230V na małym zbiorniku paliwa 6,1 litra. Urządzenie doskonale sprawdza się w codziennych, jak i sporadycznych zastosowaniach w domu i firmie. Agregaty prądotwórcze 400V są odpowiednim wyborem kiedy potrzebują Państwo zasilać urządzenia elektryczne o większym zapotrzebowaniu energii.

Agregat prądotwórczy Fogo FH 9000 CRA

13 816,44 zł netto
16 994,22 zł brutto

W pełni profesjonalny agregat prądotwórczy do zadań specjalnych. Bardzo duża moc maksymalna wynosząca aż 8,5 kVA dla prądu trójfazowego oraz 5,0 kW dla prądu jednofazowego. Prezentowane urządzenie zostało wyposażone w zbiornik paliwa o pojemności 50 litrów. Cała solidna konstrukcja skutkuje ciężarem 217 kg. Całość została zamknięta w stalowej obudowie malowanej proszkowo na kolor szary.

Agregat prądotwórczy trójfazowy FH 9000 R FOGO

3 907,94 zł netto
4 806,77 zł brutto

Agregat prądotwórczy jedno i trójfazowy 230V / 400V to optymalny wybór dla każdego, kto szuka agregatu na wiele kolejnych lat. Jeśli jego zastosowanie ma być zróżnicowane, to ten model wydaje się być najlepszym wyborem. Co za nim przemawia? Przede wszystkim możliwość zasilania urządzeń prądem jednofazowym 230V oraz trójfazowym 400V

Agregaty prądotwórcze trójfazowe są przeznaczone do długiej i intensywnej pracy w warunkach budowlanych i służą jako podstawowe zasilanie urządzeń i maszyn w miejscach, w których nie ma dostępu do sieci energetycznej. Urządzenia dostępne w naszym sklepie Norwit.pl charakteryzują się znakomitą jakością wykonania i nowoczesną technologią, dzięki czemu spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych klientów. Proponowane przez nas agregaty trójfazowe pochodzą od najlepszych firm zajmujących się głównie ich produkcją, takich jak Fogo, Honda, Wacker Neuson oraz Altrad Belle.

Do czego służą i jak działają agregaty prądotwórcze trójfazowe?

Trójfazowe agregaty prądotwórcze są przeznaczone do pracy ciągłej. Generują prąd elektryczny podczas spalania paliwa, dzięki czemu umożliwiają zasilanie większości urządzeń niezbędnych na każdej budowie. Modele trójfazowe są przeznaczone do pracy z najmocniejszymi urządzeniami budowlanymi, takimi jak nagrzewnice, duże spawarki czy maszyny do cięcia. Co ciekawe jednak agregaty prądotwórcze 3 fazowe mogą także z powodzeniem pracować z odbiornikami jednofazowymi, dlatego są znacznie bardziej uniwersalne niż modele jednofazowe. Agregaty trójfazowe mogą pracować przez wiele godzin jednostajnie i bez odpoczynku. Należy zadbać wyłącznie o odpowiednią ilość paliwa w zasobniku, aby nie dopuścić do wyłączenia urządzenia.

Czy agregaty trójfazowe są niezbędne na każdej budowie?

Zdecydowanie tak. Współczesna praca na budowie bez dostępu do sieci elektrycznej jest niemożliwa. Wszystkie narzędzia budowlane są zasilane przy pomocy prądu, dlatego do ich pracy niezbędny jest dostęp do sieci elektrycznej lub do agregatu trójfazowego. Agregaty są mobilne, można ich używać na praktycznie każdym placu budowy i przewozić pomiędzy poszczególnymi miejscami bez większego wysiłku. Wszystkie agregaty prądotwórcze trójfazowe są wyposażone w mocną ramę, która ułatwia transport i załadunek urządzenia do samochodu dostawczego.

Najlepsze agregaty od Norwit.pl

Dlatego zamów już dziś swój nowy model z asortymentu sklepu Norwit.pl. Oferujemy je w korzystnej cenie i dostarczamy tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapewniamy także bezpieczne dostarczenie urządzeń do miejsca docelowego oraz pomoc na każdym etapie. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę w ramach możliwości, bezpieczną transakcję oraz rewelacyjne podejście do klienta. Zapewniamy także pomoc na każdym etapie zamówienia. Z chęcią pomożemy w wyborze i wyjaśnimy wszelkie zawiłości związane z dostępnymi urządzeniami.