Filtruj

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1 724,00 zł - 23 635,00 zł

Prąd znamionowy 1~

Prąd znamionowy 1~

Moc 3~ maks. / znam

Moc 3~ maks. / znam

Moc 1~ maks. / znam

Moc 1~ maks. / znam

Prąd znamionowy 3~

Prąd znamionowy 3~

Stabilizacja napięcia AVR

Stabilizacja napięcia AVR

Agregaty 230 V Jednofazowe

Istnieje 54 produktów.

Wyświetlono 1-54 of 54 wszystkich

Aktywne filtry

Agregat jednofazowy 230V F2001IS FOGO

1 625,29 zł netto
1 999,11 zł brutto

Super cichy agregat który sprawdzi się na Łodzi , kamperze, biwaku, polu namiotowym, wszędzie tam gdzie wymagana jest cisza lecz potrzebujemy dostępu do prądu.. Ten mały poręczny agregat można zabrać na wakacje w ustronne miejsce i delektować się samotnością bez rezygnacji z dobroci cywilizacji. Tym urządzeniem możemy naładować akumulator w aucie , telefonie, laptopie a także zasilić wiele

Agregat jednofazowy 230V FH 4001R FOGO

2 661,32 zł netto
3 273,42 zł brutto

  

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO F4001R

Proste w obsłudze rozwiązania są najbezpieczniejsze i najtrwalsze. Do takich również zalicza się jednofazowy agregat prądotwórczy FH 4001R. Urządzenie otrzymało serce w postaci silnika Honda GX270 – niezawodnej jednostki spalinowej, zasilanej benzyną Pb95. Wysoka moc agregatu – aż 4,2 kW w zupełności wystarcza do typowych zastosowań w warsztacie lub domu.

Agregat jednofazowy 230V FH 4001 FOGO

2 553,64 zł netto
3 140,98 zł brutto

  

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO F4001

Mocny i wytrzymały agregat jednofazowy z rozrusznikiem ręcznym. Silnik Honda GX270 generuje aż 4,2kW mocy maksymalnej. Urządzenie charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, dzięki czemu może z powodzeniem pełnić awaryjne źródło zasilania w warsztacie lub domu.

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie Norwit.pl znajdziesz także agregaty prądotwórcze jednofazowe. Dostępne modele różnią się mocą i tym samym także wielkością i zastosowaniem. Wszystkie pochodzą od znanych firm, takich jak Fogo, Honda, Wacker Neuson czy Altrad Belle. Każdy model jest precyzyjnie opisany na podstronie, gdzie znajdują się także szczegóły techniczne, zdjęcia oraz ewentualnie porady użytkowania i opis. Agregaty jednofazowe są niezbędnym urządzeniem w każdej firmie oferującej usługi budowlano-remontowe, gdyż umożliwiają zasilanie urządzeń elektrycznych bez dostępu do sieci energetycznej. Przejrzyj koniecznie wszystkie modele i zamów je już dziś.

Agregaty prądotwórcze jednofazowe – niezbędne na każdym placu budowy

Agregaty prądotwórcze jednofazowe są przeznaczone do bardzo intensywnej pracy w warunkach budowlanych. Ich konstrukcja jest oparta na stalowej ramie ze stabilną podstawą, a za generowanie prądu odpowiada silnik spalinowy lub diesel oraz odpowiedniej mocy prądnica, zapewniająca zasilanie wielu urządzeń w obrębie jednej budowy. Stopień ochrony IP 23 sprawia, że urządzenie jest stosunkowo odporne na złe warunki pogodowe. Większość firm wykorzystuje małe agregaty prądotwórcze jednofazowe do zasilania wiertarek, młotów pneumatycznych czy wielu innych narzędzi.

Niektóre modele agregatów mają także wbudowany moduł spawalniczy, który pozwala na zasilenie nimi także urządzeń do spawania. Wiele modeli zostało wyposażonych również w system AVR, czyli Automatic Voltage Regulation. Technologia ta ma za zadanie regulację napięcia elektrycznego na wyjściu, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnych sprzętów wskutek wahania napięcia i jest niezbędne podczas pracy z narzędziami podatnymi na złą jakość prądu.

Zamów już dziś agregat jednofazowy do swojej firmy budowlanej

W naszym sklepie znajdziesz między innymi małe agregaty prądotwórcze jednofazowe w wielu różnych wariantach. Wszystkie są w pełni nowe, objęte okresem gwarancyjnym i zapewniają najlepszą wydajność w stosunku do ceny. Wysoka trwałość w połączeniu ze stabilną obudową i doskonałym wykonaniem sprawia, że urządzenia te mogą być użytkowane przez wiele godzin codziennie bez przerwy. Zamów już dziś i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz pomocy naszych pracowników na każdym etapie zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas lub napisz jeszcze dziś, a z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.