Filtruj

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0lb - 6 540lb

WALCE

Istnieje 33 produktów.

Aktywne filtry

Oferowane w naszym sklepie walce drogowe wibracyjne to jedne z najpopularniejszych urządzeń wykorzystywanych podczas budowania dróg. Wszystkie modele pochodzą od renomowanych producentów, którzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu prezentowane walce do zagęszczania gruntu wyróżniają się wieloletnią trwałością i niezawodnością. Ponadto cechują się również wysoką wydajnością ubijania, jak i również dużą szybkością i zdolnością do pokonywania wzniesień, co w przypadku tego rodzaju prac ma ogromne znaczenie. Wykorzystanie maszyn zagęszczających maksymalizuje wydajność pracy w szerokiej gamie zastosowań. Wybierz już dziś najlepsze walce drogowe w sklepie internetowym Norwit.pl i skorzystaj z porad fachowców, gdy tylko pojawią się jakieś dodatkowe pytania. Zachęcamy do zakupu i kontaktu z naszym zespołem specjalistów. Kup walec wibracyjny w dobrej cenie! 

Walce wibracyjne do gruntu – niezawodne i wydajne urządzenia do prac zagęszczających

Każdy prezentowany w tej kategorii walec wibracyjny jest przeznaczony do zagęszczania podłoża. Co ważne, modele tego rodzaju osiągają kilkukrotnie większą wydajność niż walce statyczne ze względu na możliwość uzyskania wyższej prędkości wałowania połączonej z większą głębokością zagęszczania gruntu. W naszej ofercie znajdują się modele z gładkim bębnem, które znakomicie sprawdzą się do zagęszczania podłoża ziarnistego i średnio spoistego, a także walce wibracyjne okołkowane przeznaczone do prac przy gruncie o dużej i średniej spoistości.

Jak działa walec okołkowany?

Maszyny te można wykorzystać do zagęszczania podbudowy dróg, miejsc parkingowych oraz w przypadku tworzenia podstaw fundamentów. Walec wibracyjny okołkowany ma w taki sposób osadzone kołki na bębnie, aby elementy te maksymalnie penetrowały grunt i tym samym gwarantowały najwyższą sprawność i skuteczność zagęszczania, a jednocześnie wzmacniania podłoża w jak najkrótszym czasie. Dzięki temu praca jest bezpieczna, wydajna i efektywna.

Najwyższej jakości walce wibracyjne do gruntu tylko w sklepie Norwit.pl

Warto podkreślić, że dostępne w naszej ofercie walce wibracyjne i zagęszczarki do gruntu znajdują wszechstronne zastosowanie i są bardzo funkcjonalne i uniwersalne. To maszyny gruntownie przetestowane pod kątem efektywności i wytrzymałości. Ponadto charakteryzują się znakomitą stabilnością i większość z nich jest wyposażona w systemy zabezpieczające. Zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu operatorowi możliwości wygodnej i komfortowej pracy, dzięki czemu są także łatwe w obsłudze i oszczędne. 

Poza walcami wibracyjnymi, w ofercie znajdziesz:

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki