Filtruj

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0lb - 1 185lb

ZAGĘSZCZARKI REWERSYJNE

Istnieje 180 produktów.

Aktywne filtry

Zagęszczarki rewersyjne BOMAG i inne sprzęty

Zagęszczarka rewersyjna dwukierunkowa to urządzenie niezbędne w wielu pracach związanych z obróbką podłoża i przystosowywaniem go pod dalsze prace, np. podczas układania kostki brukowej lub asfaltu. Jego podstawową cechą jest możliwość błyskawicznej zmiany kierunku przód-tył. W naszym sklepie Norwit.pl znajdziesz wyselekcjonowane modele od najlepszych producentów takich jak Altrad Belle, Bomag, Enar, Husqvarna czy Wacker Neuson. Oferujemy zagęszczarki rewersyjne w wielu różnych wariantach charakteryzujące się precyzyjnym wykonaniem i wieloletnią trwałością, a także znakomitą relacją ceny do ich jakości. Koniecznie przejrzyj ofertę rewersyjnych zagęszczarek do gruntu i złóż zamówienie jeszcze dziś. W razie jakichkolwiek pytań – napisz do nas lub zadzwoń. Z chęcią odpowiemy na pytania związane z ofertą naszej firmy i udzielimy wszelkich dodatkowych informacji na temat naszego asortymentu.

Czym cechują się zagęszczarki dwukierunkowe?

Zagęszczarki dwukierunkowe są przeznaczone do zagęszczania gruntu wskutek wibracji (wykorzystywana jest siła odśrodkowa) o odpowiednim natężeniu. Podczas wibracji dochodzi do usunięcia zalegającego powietrza na zewnątrz i wypełnienia wolnej przestrzeni obrabianym materiałem, np. piaskiem lub żwirem. W efekcie nawierzchnia staje się twarda i zbita, przy czym może się nieco obniżyć ze względu na usunięcie z niej powietrza. Zagęszczarki dwukierunkowe do gruntu znajdą zastosowanie między innymi przy pracach budowlanych i brukarskich, np. przy wkopywaniu przewodów, układaniu kostki brukowej czy naprawie dróg i innych nawierzchni. Zagęszczarki składają się między innymi z płyty, przeważnie żeliwnej i uchwytów (zazwyczaj składanych) z wbudowaną manetką gazu i systemem absorbcji wibracji podczas pracy.

Poznaj szczegóły techniczne i różnice pomiędzy zagęszczarkami dwukierunkowymi dostępnymi w sklepie Norwit.pl

Dostępne zagęszczarki dwukierunkowe różnią się wieloma cechami użytkowymi, dlatego ich wybór warto dostosować do rodzaju wykonywanych prac. Wszystkie modele są bardzo łatwe w obsłudze i zostały wyposażone w system natychmiastowej zmiany kierunku, który jest realizowany przy pomocy specjalnej inwersyjnej instalacji hydraulicznej. Zagęszczarki rewersyjne do gruntu są wyposażone w trwałe płyty wykonane np. z żeliwa lub materiału typu Vulkollan, które są odporne na wieloletnie użytkowanie i nie odkształcają się wskutek np. pracy z kamieniami. Większość modeli została wyposażona w ergonomiczne uchwyty ułatwiające obsługę bez zmęczenia, a także w niezawodne elementy konstrukcje, np. ramy silnikowe, które nie ulegają zużyciu wskutek długotrwałego użytkowania.

Najwyższej jakości zagęszczarki dwukierunkowe tylko w sklepie Norwit.pl

Nasz sklep internetowy jest idealnym miejscem do zakupu zagęszczarki rewersyjnej i pozostałych urządzeń budowlanych charakteryzujących się wysoką jakością. Oferowane przez nas modele od lat spełniają oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Każde z urządzeń pochodzi od renomowanego producenta i wyróżnia się starannym wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze detale. Ich niezawodna i skuteczna praca gwarantuje wysoką wydajność, dlatego już dziś skorzystaj z naszej oferty, zamawiając najlepsze maszyny i narzędzia budowlane dostępne na rynku. Oferujemy pomoc na każdym etapie zamówienia i chętnie doradzimy w wyborze idealnego rozwiązania.

Poza zagęszczarkami rewersyjnymi, w ofercie znajdziesz:

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki