ZAGĘSZCZARKI WACKER NEUSON

Istnieje 51 produktów.

Aktywne filtry

Zagęszczarki Wacker Neuson

Jednym z kluczowych narzędzi podczas prac budowlanych, które warto wziąć pod uwagę jest zagęszczarka do podłoża. Dobry wybór maszyny pozwala na odpowiednią jakość późniejszego zagęszczenia gruntu pod budowę. Maszynami budowlanymi, które warto wziąć pod uwagę, jako interesujący wariant są sprzęty marki Wacker Neuson. Czołowej marki produkującej kompaktowe maszyny budowlane. Marka ta, dzięki wysokiej klasie świadczonych usług i sprzętów zdobyła przez lata pozycję lidera na płaszczyźnie międzynarodowej. Towarzysząc milionom prac budowlanym w zasięgu globalnym. Zagęszczarki Wacker Neuson, jak i inne sprzęty produkowane pod szyldem tejże marki należą do najpopularniej wykorzystywanych i najchętniej kupowanych maszyn. 

Ten wybór wcale nie dziwi. Szczególnie, że w zakresie prac budowlanych, jak i w kwestii samych maszyn - precyzja ma znaczenie. W końcu odpowiednie zagęszczenie gruntu to klucz do sukcesu całej inwestycji. Dlatego tak istotny jest odpowiedni wybór maszyn, aby uniknąć niepotrzebnych błędów czy niechcianych niedociągnięć. W tym wypadku dbałość o detale i jakość jest wręcz nieoceniona. 

Zagęszczarka 500kg

Zagęszczarki Wacker Neuson to odpowiedź na tę potrzebę, pozwalające w efekcie na odpowiednie zagęszczenie betonu. Co więcej wysoka jakość poszczególnych komponentów maszyn gwarantuje wieloletnią bezawaryjność konstrukcji fundamentów czy samej budowli. Pozwalając na zachowanie wszelkich norm i skuteczność oraz szybkość wykonywania samych prac. Zagęszczarki Wacker Neuson to komfort i gwarancja niezwykłej wydajności, która pozwala na niesamowite efekty. A dzięki dostępności pakietów części serwisowych możliwe jest ich regularne serwisowanie, a co za tym idzie wsparcie ich dobrego stanu, co pozwala na nieprzerwaną użyteczność nawet przez kilka lat na różnych etapach i rodzajach budowy. Zagęszczarki Wacker Neuson dostępne są w wielu wariantach gabarytowych, na stronie dostępne są zagęszczarki Wacker Neuson do 100kg, 200kg, 300kg, 400kg czyli mało i wielkogabarytowe.

Celem marki Wacker Neuson jest dostarczanie rozwiązań, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania klienta, a nawet je przekraczać, aby rezultat wykonywanych prac budowlanych wykonywanych za pomocą produkowanych przez markę sprzętów był solidnie zaskakujący.  Dla Wacker Neuson głównym filarem jest wysoki standard, a przy tym niezawodność. Dlatego zagęszczarki Wacker Neuson wyprodukowane zostały w przemyślany sposób z najwyższej jakości komponentów. Aby były urządzeniami, które wyróżnia precyzja i klasa sama w sobie.

Najczęściej polecane i wybierane zagęszczarki Wacker Neuson to:

  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 3750 HETS Zagęszczarka jednokierunkowa WACKER MP15 ze zraszaczem
  • Zagęszczarka jednokierunkowa WACKER MP20
  • Zagęszczarka jednokierunkowa WACKER VP 1135 AW
  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 4045 Ye
  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 5545 HEHAP
  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 6555 HECH

Każdy profesjonalista w branży budowlanej stawia na solidny, praktyczny i wysokojakościowy sprzęt, który pozwoli mu na uzyskanie oczekiwanych efektów podczas wykonywanych prac budowalnych. Dlatego tak istotne jest przemyślane wybranie konkretnego sprzętu. Modelami z najwyższej półki są oczywiście wibratory do betonu firmy Wacker Neuson z serii IRFU, które można zakupić również na stronie naszego sklepu. Docenić należy moc oraz wytrzymałość urządzeń z tej serii.  Patrząc na zagęszczarki Wacker Neuson ich cena wahają się między 5000 a 60000zł, możemy mieć pewność, że urządzenie będzie najwyższej jakości. Ich cena, zależna jest oczywiście od gabarytu urządzenia oraz samego jego rodzaju. Jeśli chodzi o sprzęty budowlane, w tym zagęszczarki Wacker Neuson ich atutem jest oczywiście poręczność i moc, która pozwoli na najlepszy efekt podczas wykonywania prac budowlanych. Komfort oraz łatwość obsługi i szybkość prac to również zalety, których nie można pominąć mówiąc o zagęszczarkach tejże marki. Która jak najbardziej jest zauważalna. Co więcej wibratory do betonu Wacker Neuson posiadają wbudowaną przetwornicę częstotliwości, a ich sercem jest indukcyjny silnik klatkowy o wysokiej częstotliwości. W kwestii buław urządzeń są one pełni hartowane, co dodatkowo wydłuża żywotność wibratorów do betonu tejże marki. Dlatego te urządzenia będą dobrym wyborem, który warto wziąć pod uwagę. Szczególnie, jeśli chcemy zainwestować w wysokiej jakości sprzęt budowlany, który przez lat będzie towarzyszem tysięcy prac budowlanych w różnych zakątkach kraju i świata.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki