ZAGĘSZCZARKI HUSQVARNA

Istnieje 41 produktów.

Aktywne filtry

Zagęszczarki Husqvarna

Mówiąc o zagęszczaniu terenu, trzeba podkreślić, odpowiednie jego zagęszczenie pod wylanie masy betonowej, nie może obyć się bez wysokiej klasy zagęszczarki do gruntu. Maszynami budowlanymi, które warto wziąć pod uwagę, jako ciekawy wariant są zagęszczarki Husqvarna. Jedną z najpopularniejszych marek oferujących maszyny ogrodowe i budowlane. Marka ta, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej klasie świadczonych usług oraz zagęszczarek zdobyła przez lata pozycję lidera i profesjonalisty w branży na płaszczyźnie międzynarodowej. Husqvarna to firma, która za filar swoich zagęszczarek stawia wysoką wydajność idącą w parze z użytecznością, bezpieczeństwem i efektywnością. Gama produktów marki wciąż się poszerza, a zagęszczarki Husqvarna, jak i inne sprzęty produkowane pod szyldem tejże marki należą do najpopularniej wykorzystywanych i najchętniej kupowanych maszyn. 

Nie można się temu dziwić. Szczególnie, że w przypadku tych zagęszczarek precyzja i wysoka jakość zastosowanych komponentów faktycznie idą w parze, o czym mogło przekonać się już miliony zadowolonych klientów, będących w większości profesjonalistami w swoim fachu. Zagęszczarki produkowane pod szyldem marki to najlepszy wybór, w kwestii dobrego zagęszczania terenu pod masę betonowa. Gwarantujące uzyskanie najlepszych rezultatów.

Zagęszczarki 100 kg

Zagęszczarki Husqvara są wręcz odpowiedzią na oczekiwania wielu klientów. Pozwalają podczas wykonywanych prac na odpowiednie zagęszczenie terenu. A wysoka jakość poszczególnych komponentów zagęszczarek gwarantuje wieloletnią bezawaryjność konstrukcji fundamentów czy samej budowli. Pozwalając na zachowanie wszelkich norm i skuteczność oraz szybkość wykonywania samych prac. Zagęszczarki Husqvarna to nic innego, jak komfort i łatwość w transporcie, szczególnie w modelach małogabarytowych opiewających masą do 100-200kg. Zagęszczarki Husqvarna to również gwarancja niezwykłej wydajności, która pozwala na niesamowite efekty. Możliwość zakupu pakietów części serwisowych pozwala na zachowanie najwyższej dbałości o stan maszyn poprzez ich regularne serwisowanie. Zagęszczarki Husqvarna dostępne są w wielu wariantach gabarytowych. Na stronie znaleźć można zagęszczarki Husqvarna do 100kg, 200kg, 300kg, 400kg czyli mało i wielkogabarytowe. 

Zagęszczarki 500 kg

Polecanymi modelami z zagęszczarek małogabarytowych są: zagęszczarka rewersyjna (DYNAPAC, ATLAS COPCO) HUSQVARNA LG164 HATZ 450 MM, której masa wynosi 170kg, a moc 3,1kW oraz zagęszczarka jednokierunkowa HUSQVARNA LF100 HATZ LAT, której waga nie przekracza 118kg, zaś moc 2,5kW. Z wielkogabarytowych zagęszczarek cenione są: wspomniana zagęszczarka rewersyjna (DYNAPAC, ATLAS COPCO) HUSQVARNA LG504 HATZ EL CI 850 MM, o wadze 513kg i mocy 9,2kW oraz. Zagęszczarka rewersyjna (DYNAPAC, ATLAS COPCO) HUSQVARNA LG504 HATZ MAN 700 MM, której masa wynosi 499, zaś moc 9,2kW. Jednak to nie jedyne modele warte uwagi, o czym najlepiej przekonać się samemu, przeglądając na naszej ofertę produktów marki Husqvarna.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki