ZAGĘSZCZARKI BOMAG

Istnieje 35 produktów.

Aktywne filtry

Zagęszczarka Bomag

Jednym z kluczowych narzędzi podczas prac budowlanych, które warto wziąć pod uwagę jest zagęszczarka do podłoża. Dobra zagęszczarka skutkuje lepszą jakością późniejszego zagęszczenia gruntu pod budowę. Interesującym wariantem maszyn budowlanych są sprzęty marki Bomag. Lidera wśród najlepszych rozwiązań budowlanych w kraju. Co w rezultacie sprowadza się do wielu wysokiej klasy modeli zagęszczarek do gruntu mało i wielkogabarytowych, które towarzyszą pracom budowlanym w niemalże całym kraju. 

Precyzja ma znaczenie. Również w zakresie wszelkiego rodzaju prac budowlanych.

Mówiąc o zagęszczaniu gruntu pod budowę, np. fundamentów, dbałość o detale i jakość jest wręcz nieoceniona. Zagęszczarki Bomag to odpowiedź na tę potrzebę, pozwalając w efekcie na odpowiednie zagęszczenie terenu. Co więcej wysoka jakość poszczególnych komponentów maszyn gwarantuje wieloletnią bezawaryjność konstrukcji fundamentów czy samej budowli. 

Szeroki wybór pakietów części serwisowych do zagęszczarek Bomag pozwalają na regularne prace serwisowe, dzięki czemu maszyny na długo zachowują dobry stan i bezawaryjność. Renoma niemieckiej marki, jaką niezaprzeczalnie jest Bomag to również gwarant, że zakupiony sprzęt jest najwyższej klasy. Szczególnie, że każdy profesjonalista w branży budowlanej nie wyobraża sobie pracy na innych zagęszczarkach niż charakteryzujących się praktycznością, wysoką jakością i efektywnością. Od czego zależą poszczególne etapy budowy, a co za tym idzie solidne i widoczne efekty, które nie tylko spełniają określone normy, ale i oczekiwania postawione względem nich. Z tego właśnie względu tak istotne jest przemyślane wybranie konkretnej zagęszczarki.

Wśród modeli zagęszczarek do wyboru są zagęszczarki małogabarytowe i wielkogabarytowe. Oczywiście wysokiej klasy. Jeśli interesuje nas zagęszczarka Bomag do 100kg, warto wziąć pod uwagę model BP12/50A, jako zagęszczarkę jednokierunkową niepozorną, a z wielkim duchem napędowym. Czego dowodem jest ogromna siła robocza, która wynosi odpowiednio 500 mm z prędkością roboczą 22m/min. Firma Bomag wyposażyła tę zagęszczarkę w uchwyt sterujący nie przenoszący drgań, dzięki czemu praca z tej wysokiej klasy urządzeniem jest bardziej komfortowa i cicha. Co więcej wyróżnikiem, jak podaje producent Bomag BP 12/50 A jest też waga, która wynosi odpowiednio 75kg. Zagęszczarka Bomag patrząc pod kątem tego modelu, została zaprojektowana do zastosowań w terenie w celu wykonywania takich czynności, jak podłoża pod bruk, zagęszczanie asfaltu czy ubijania gruntu. 

Zagęszczarki Bomag powyżej 500kg

Jeśli poszukujemy zagęszczarki Bomag powyżej 400kg, warto zastanowić się nad zagęszczarką rewersyjną Bomag BPR 60/65D. Jej sercem jest silnik Hatz 1B40, prawdziwy tytan diesla wśród silników do zagęszczarek. Moc, która charakteryzuje to urządzenie to 6,8kW z siłą odśrodkową wynoszącą 60kN. Siła robocza i prędkość robocza również zaskakuje, wynosząc odpowiednio 650mm oraz 28m/min. Model ten należy  zagęszczarek wysokogabarytowych, bowiem waga tej pierwszorzędnej maszyny, to aż 455kg. Atutem tej zagęszczarki jest precyzja, szybkość oraz niezwykła skuteczność w zakresie zagęszczania gruntu. Dzięki czemu jest jedną z czołowych zagęszczarek produkowanych przez firmę Bomag.

Jednak, jeśli zależy nam na komfortowej i naprawdę niewielkiej zagęszczarce, warto pomyśleć nad wyborem innego modelu. Rekomendujemy walec wibracyjny Bomag BW 55 E o mocy silnika 2,5kW. Model ten potrafi wykonać do 2750 obrotów na minutę. Dodatkowo siłą odśrodkowa urządzenia wynosi odpowiednio 10kN. Aby skuteczność i czas pracy były odpowiednio długie, urządzenie wzbogacone zostało o pojemnik paliwa, w którym zmieści się do 2,5 l benzyny. Atutem tego urządzenia jest na pewno masa, pozwalająca na łatwy transport i samo wykonywanie pracy. Walec wibracyjny Bomag w przypadku tego modelu waży jedynie 95kg,  Co jak na zagęszczarkę nie jest wysoką masą. Kolejnym atutem urządzenia poza lekkością jest jego uniwersalność oraz niezwykła łatwość obsługi. Model BW 55 E sprawdzi się najlepiej w ciasnych przestrzeniach. Walec wibracyjny Bomag BW 55 E to urządzenie idealne wszędzie tam, gdzie najistotniejsze są zwrotność i efektywność. 

Najwyższa jakość zagęszczarek Bomag

W zakresie cen, jeśli chodzi o sprzęty marki Bomag Polska, wahają się one między 5, a nawet 50 tysięcy złotych, zależnie od gabarytów, rodzaju sprzętu i ich przeznaczenia. Decydując się na wybrane modele urządzeń firmy Bomag, stawiamy na jakość, precyzję i wysoką klasę komponentów, dzięki czemu, każda praca budowlana zostanie niezaprzeczalnie wykonana sprawnie, solidnie i na odpowiednim poziomie z zachowaniem wszelkich norm. 

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki