CHWYTAKI UNIWERSALNE

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Prezentowane w tej kategorii chwytaki uniwersalne, jak sama nazwa wskazuje, należą do bardzo praktycznych i funkcjonalnych narzędzi budowlanych o szerokim zastosowaniu. Warto je zamówić w naszym sklepie, gdzie dostępne są w niskiej cenie, gdyż stanowią znakomitą inwestycję dla firm stawiających na wysoką jakość elementów wyposażenia oraz ich niezawodność. Oferowane chwytaki uniwersalne są dostępne w wielu wariantach do wyboru, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie, która spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby. Wybierz model dostosowany do planowanych prac i ich specyfikacji. Zapraszamy do zakupu już dziś!

Najważniejsze parametry chwytaków uniwersalnych

Chwytaki uniwersalne dostępne w sklepie internetowym Norwit.pl sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i wydajność wykonywanej pracy. Są bardzo łatwe w obsłudze, gdyż charakteryzują się nieskomplikowaną budową, dzięki czemu są również wygodne w transporcie. Podczas zakupu tego rodzaju narzędzi brukarskich warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry, gdyż każdy chwytak uniwersalny charakteryzuje się regulacją uchwytu oraz dopuszczalnym ciężarem i nośnością. Dzięki nim można przenieść różnego rodzaju elementy na placu budowy, a także wygodne i bezpiecznie nimi manipulować, co pozwoli zachować zarówno porządek, jak i precyzję wykonywanych działań. Zwykle chwytaki uniwersalne mogą być obsługiwane przez jedną lub dwie osoby, a w większości modeli występuje również możliwość podwieszenia ich pod koparkę lub ładowarkę.

Niezawodne i praktyczne chwytaki uniwersalne

Oferowane w naszym sklepie chwytaki uniwersalne pasują do wielu prefabrykatów betonowych stosowanych w budownictwie drogowym i ogólnym, a także w szeroko pojętym brukarstwie. Są znakomicie zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu można je wykorzystywać w trudnych warunkach. Ponadto wyróżniają się dużą możliwością regulacji zakresu szerokości i głębokości roboczej, a większość poszczególnych elementów można z łatwością wymienić w przypadku zużycia. Wybierz już dziś chwytaki uniwersalne w niskiej cenie i skorzystaj z szybkiej dostawy. Wybrane narzędzia i urządzenia są zawsze bezpieczne zapakowane, dzięki czemu docierają do naszych klientów w nienaruszonym stanie. Wszystkie są nowe i objęte gwarancją producenta, dlatego stanowią doskonałą inwestycję dla każdej firmy budowlano-remontowej na wiele lat. Więcej pozycji znajdziesz w kategorii chwytaki brukarskie.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki