CHWYTAKI POPRZECZNE

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

W ofercie naszego sklepu internetowego Norwit.pl możesz złożyć zamówienie online na specjalistyczne oraz profesjonalne urządzenia i narzędzia. Wszystkie z nich pochodzą od renomowanych producentów i charakteryzują się niezawodnością, czego doskonałym przykładem są oferowane chwytaki poprzeczne w niskiej cenie. To znakomita inwestycja dla firm budowlanych ceniących sobie wysoką jakość wyposażenia. Zapraszamy już dziś do zakupu, a w przypadku dodatkowych pytań do kontaktu z działem naszych specjalistów z branży budowlanej, którzy chętnie znajdą najlepsze rozwiązanie spełniające indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Chwytaki poprzeczne – poznaj ich zastosowanie

Prezentowane w tej kategorii chwytaki poprzeczne służą do przenoszenia i ustawiania krawężników oraz wielu innych elementów betonowych, które zwykle charakteryzują się dużą masą. Zwykle jeden chwytak obsługują dwie osoby, chwytając krawężnik w poprzek, czyli odwrotnie niż w przypadku modeli wzdłużnych. Tego rodzaju narzędzia są wyposażone w szczęki z dodatkowymi elementami, które gwarantują mocny i pewny chwyt. Powierzchnia sprzętu i cała konstrukcja zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantujących wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia. Warto je wybrać, gdy planujesz wykonywać prace brukarskie różnego rodzaju, gdyż w ich przypadku okażą się niezbędne. Dzięki nim działania będą przebiegać znacznie szybciej, sprawniej i efektywniej. Ponadto chwytaki poprzeczne są wygodne w obsłudze i sprawiają, że pracownicy fizyczni mogą pracować wydajniej.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu chwytaka poprzecznego?

Zdecydowanie podczas zakupu chwytaka poprzecznego warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry. Wśród nich znajduje się regulowany rozstaw szczęk, od którego zależy szerokość materiału możliwego do przeniesienia lub podniesienia. Dodatkowo liczy się także udźwig wyrażany w kilogramach, który im większy, tym narzędzie staje się bardziej praktyczne. Istotna jest również waga narzędzia oraz jego wymiary, gdyż te parametry są kluczowe podczas transportu. Im bardziej kompatybilny rozmiar sprzętu, tym łatwiejsze jego przewożenie z jednego miejsca w drugie. Dodatkowo warto kupować wyłącznie narzędzia od sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy oferuję certyfikowane chwytaki poprzeczne objęte atestem, co świadczy o bezpieczeństwie ich użytkowania oraz spełnianiu przez nie obowiązujących norm i wytycznych. Skorzystaj z pełnej oferty dostępnej w kategorii chwytaki brukarskie.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki