PRZECINARKI DO CIĘCIA Z RĘKI

Istnieje 48 produktów.

Aktywne filtry

Czasami do cięcia różnych elementów montażowych czy materiałów budowlanych niezbędna okaże się piła ręczna elektryczna. W stosunku do pilarek stacjonarnych modele ręczne są znacznie mniejsze i zdecydowanie bardziej mobilne, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystywać także podczas prac terenowych lub w obiektach budowlanych poddawanych remontom. W naszym sklepie znajdziesz przecinarki ręczne w wielu wariantach. Wszystkie pochodzą od znanych i lubianych firm w środowisku branży budowlanej, takich jak Husqvarna, Wacker Neuson oraz Markita. Te marki są gwarancją ogromnej wydajności poszczególnych modeli oraz ich trwałości. Oferujemy je w korzystnej cenie i dostarczamy do klienta tak szybko, jak to możliwe.

Poznaj z bliska szczegóły i parametry przecinarek ręcznych dostępnych w sklepie Norwit.pl

Poszczególne modele pił ręcznych elektrycznych różnią się między innymi przeznaczeniem oraz sposobem realizowania procesu cięcia. Modele dzielą się na łańcuchowe, które służą do cięcia głównie drewna o różnej grubości oraz na warianty pierścieniowe, przeznaczone do pracy zarówno w drewnie, jak i w innych materiałach (zależnie od rodzaju zastosowanej tarczy). Można ich z powodzeniem używać nawet do obróbki tworzywa sztucznego czy lekkich metali o cienkiej strukturze.

Jakie parametry są najistotniejsze?

Podstawowym parametrem definiującym przydatność konkretnej przecinarki ręcznej w danym przedsiębiorstwie jest moc silnika, która jest blisko skorelowana z maksymalnymi obrotami. Im ten parametr jest wyższy, tym silnik może pracować dłużej, bardziej intensywnie i z większym oporem, czyli także z gęstszym i grubszym materiałem. Bardzo istotna jest także średnica tarczy. Odpowiada ona głównie za głębokość cięcia danej elektrycznej piły ręcznej, dlatego wraz z większą średnicą tarczy, rosną także jej możliwości użytkowe. Dla przykładu model wyposażony w tarczę o średnicy 350 mm może ciąć przedmioty na głębokość 125 mm. Nowoczesne przecinarki ręczne charakteryzują się niskim poziomem generowanych drgań, nawet poniżej 2,5 m/s2, ergonomiczną konstrukcją oraz zastosowaniem napędu obwodowego.

W jakich zastosowaniach sprawdzą się piły ręczne elektryczne?

Piły elektryczne ręczne to jedne z najbardziej uniwersalnych narzędzi, dlatego sprawdzą się one zarówno w domu w prywatnym użytkowaniu, jak i we wszystkich firmach zajmujących się obróbką drewna lub innych materiałów i tworzyw sztucznych. Warto ją mieć między innymi w firmie usługowej zajmującej się pracami remontowo-budowlanymi, gdzie umożliwi nawet cięcie standardowej ściany. Niezależnie od sposobu użytkowania, już dziś zamów swoją nową pilarkę ręczną elektryczną w sklepie Norwit.pl. Zapewniamy bardzo szybką dostawę i niskie ceny. Z chęcią pomożemy na każdym etapie zamówienia telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości, a także rozjaśnimy wszelkie zawiłości związane np. z danymi technicznymi. Zamów je już dziś!

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki