CHWYTAKI WZDŁUŻNE

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Chwytaki wzdłużne

Podczas planowania prac brukarskich warto zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, które je usprawnią i pozwolą precyzyjnie wykonać poszczególne ich etapy. Wszystkie potrzebne narzędzia znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego, w którym dostępne są chwytaki wzdłużne przeznaczone głównie do przenoszenia i podnoszenia krawężników. Podczas ich wyboru warto przede wszystkim dostosować zakupiony model do indywidualnych preferencji oraz warunków terenowych, aby prace przebiegały szybko, bezpiecznie i wydajnie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wariantami, które zostały szczegółowo opisane na poszczególnych podstronach produktowych.

Chwytaki wzdłużne – dlaczego warto z nich korzystać?

Prezentowane w tej kategorii chwytaki wzdłużne do krawężników charakteryzują się prostą konstrukcją i łatwą obsługą, do której wymagane są dwie osoby. Podczas wyboru konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na regulację chwytu, nośność dopuszczalną, a także masę własną. Tego rodzaju narzędzia zwykle nie zajmują wiele miejsca, dlatego są też łatwe w transporcie. Każdy chwytak wzdłużny oferowany w naszym sklepie wyróżnia się starannym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów gwarantujących wieloletnią żywotność i odporność na uszkodzenia. Narzędzia te stanowią doskonałą inwestycję dla firm budowlanych, gdyż są oferowane w niskiej cenie. Ponadto wszystkie pochodzą od renomowanych producentów.

Zakup wysokiej jakości narzędzi tylko w sklepie Norwit.pl

Specjalne uchwyty w chwytakach wzdłużnych do krawężników znakomicie zabezpieczają przenoszony element przed uszkodzeniem. Ich powierzchnia nie ściera się, dzięki czemu przez cały czas eksploatacji wygląda estetycznie. Modele z uchem znajdującym się w centralnej części urządzenia można podwiesić pod ramię koparki lub innej maszyny budowlanej przeznaczonej do tego celu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub chęci zadania dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem naszych specjalistów, którzy chętnie pomogą w zakupie. Oferujemy wsparcie techniczne udzielane telefonicznie lub mailowo, z którego warto skorzystać w razie potrzeby. Gwarantujemy również szybką realizację każdego zamówienia oraz ekspresową dostawę, gdyż wszystkie prezentowane chwytaki wzdłużne są dostępne w naszym sklepie od ręki. Zamów już dziś i skorzystaj z wyjątkowo atrakcyjnych cen. Sprawdź też pełną ofertę chwytaków brukarskich

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki