WIERTNICE HUSQVARNA

Istnieje 20 produktów.

Aktywne filtry

W asortymencie naszego sklepu znajdują się urządzenia i narzędzia pochodzące od renomowanych producentów, wśród których nie mogło zabraknąć firmy Husqvarna. Marka ta od lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnego sprzętu budowlanego, który wyróżnia się wysoką jakością, niezawodnością i solidnym wykonaniem z wielką dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Doskonałym tego przykładem są między innymi wiertnice do betonu Husqvarna oferowane w tej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami każdego modelu i wybrania tego, który spełni oczekiwania i będzie odpowiednio dostosowany do planowanych prac. Zamów już dziś wiertnicę do betonu Husqvarna w atrakcyjnej cenie i skorzystaj z ekspresowej dostawy.

Kilka słów o firmie Husqvarna

Ciekawostką o marce Husqvarna jest fakt, że jej nazwa jest wariantem zapisu nazwy miasta, w którym założono przedsiębiorstwo w 1689 roku, a mianowicie w Huskvarnie w Szwecji. Zatem jest to jedna z najstarszych firm produkcyjnych na świecie. Produkowany przez nią sprzęt jest ceniony przez profesjonalistów, specjalistów i fachowców za solidne wykonanie, najwyższą jakość i bezawaryjność. Urządzenia marki Husqvarna są przeznaczone do szerokiego zastosowania i z pewnością każda firma budowlano-remontowa znajdzie w jej asortymencie idealne wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jednymi z najczęściej wybieranych produktów są wiertnice do betonu Husqvarna charakteryzujące się ogromną wytrzymałością i odpornością na pracę w trudnych warunkach.

Niezawodne i wydajne wiertnice do betonu Husqvarna

W naszym sklepie Norwit.pl oferujemy szeroki wybór wiertnic do betonu Husqvarna przeznaczonych do wiercenia w ścianach, czy posadzkach wykonanych nawet z bardzo twardych materiałów. Urządzenia te charakteryzują się wysoką mocą. Oprócz tego większość modeli wyposażona jest w dodatkowe funkcje, które mają na celu zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność wykonywanych prac. Szereg praktycznych udogodnień ma również bezpośredni wpływ na komfort pracowników. Dodatkowo wiertnice do betonu Husqvarna cechują się stabilnymi obudowami, które znakomicie zabezpieczają urządzenia przed wibracjami czy przeciążeniami. Wybierz idealny model dla siebie, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skorzystaj z fachowej pomocy naszych specjalistów. Życzymy udanych zakupów.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki