TARCZE DIAMENTOWE PŁYTEK GRESOWYCH

Istnieje 2 produktów.

Aktywne filtry

Tarcze diamentowe do gresu

Cięcie gresu należy do dość trudnych i skomplikowanych zadań, do których warto wykorzystać specjalistyczne narzędzia. W tym celu doskonale sprawdzą się prezentowane w tej kategorii tarcze do cięcia gresu pochodzące od renomowanych producentów. Oferowane w naszym sklepie internetowym Norwit.pl modele zapewniają doskonałe cięcie i żywotność przez długie lata po zakupie, gdyż wyróżniają się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Są przeznaczone do cięcia gresu i montażu na szlifierkach, przecinarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych. Ich konstrukcja i sposób wykonania pozwalają skutecznie wżerać się w gres i pozostałe materiały mineralne, bez obaw o uszkodzenie struktury surowca. Oferujemy również fachowe doradztwo i wsparcie techniczne, dlatego jeśli masz problem z wyborem konkretnego modelu, to koniecznie skontaktuj się z działem naszych specjalistów.

Budowa tarcz diamentowych do cięcia gresu

Każda tarcza diamentowa do cięcia gresu została wykonana z wysokiej jakości stali lub stopu metali lekkich, a jej krawędzie zostały pokryte specjalnym proszkiem z syntetycznego diamentu, który jest wtopiony w spoiwo metalowe. Na znakomitą ostrość narzędzia wpływ ma odpowiednie ułożenie diamentów, natomiast wśród modeli można wyróżnić tarcze z bieżnią ciągłą.

Najważniejsze parametry techniczne tarcz diamentowych do cięcia gresu

Wśród najważniejszych parametrów technicznych tarcz diamentowych do cięcia gresu można wymienić prędkość skrawania, która ma ogromne znaczenie. Ponadto równie istotny jest rozmiar tarczy, a konkretniej jej średnica – im mniejsza, tym również mniejszy blok materiału może zostać przecięty. Warto także zwrócić uwagę na średnicę otworu mocującego, aby wybrany wariant pasował do posiadanego urządzenia. Ważne są także dodatkowe usztywnienia zwiększające wytrzymałość tarczy oraz liczba i rodzaj zębów. Wśród parametrów można również wymienić grubość tarczy, możliwość jej ostrzenia oraz oczywiście przeznaczenie. Serdecznie zapraszamy do zakupu już dziś i skorzystania z szybkiej dostawy, gdyż wszystkie widoczne w naszym asortymencie tarcze diamentowe do cięcia gresu są dostępne od ręki.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki