TARCZE DIAMENTOWE DO SZKŁA

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Tarcze diamentowe do szkła

Obróbka szkła nie należy do łatwych zadań, gdyż ze względu na dużą kruchość i delikatność tego materiału można bardzo łatwo bezpowrotnie go uszkodzić. Tego rodzaju prace wymagają dużej precyzji i staranności, dlatego warto podczas ich wykonywania korzystać ze specjalistycznych urządzeń i narzędzi. Wśród nich można wymienić prezentowane tarcze diamentowe do cięcia szkła pochodzące od renomowanych producentów, które są dostępne w naszym sklepie w niskiej cenie. Poznaj szeroki wybór niezawodnych modeli i wybierz te, które spełnią indywidualne oczekiwania i potrzeby, a także będą znakomicie dostosowane do specyfiki planowanych prac.

Poznaj najważniejsze zalety tarcz do cięcia szkła

Cięcie szkła tarczą diamentową jest przede wszystkim bezpieczne i bardzo precyzyjne. Wszystko dzięki jej drobnej strukturze, która doskonale sprawdza się w miejscach o trudnym dostępie i ograniczonych możliwościach manewrowania. Prace są wykonane bardzo starannie, a ponadto przebiegają szybko, sprawnie i efektywnie. Wiele osób ceni tarcze do cięcia szkła za dużą praktyczność, uniwersalność i możliwość obróbki różnego rodzaju materiałów. Specjalnie opracowana konstrukcja każdego modelu pozwala na znacznie lepszą cyrkulację powietrza podczas cięcia oraz przepływu płynu chłodniczego między szczelinami. Dodatkowo warto wiedzieć, że same nacięcia w tarczy diamentowej do cięcia szkła znakomicie sprawdzają się podczas precyzyjnej pracy oraz ograniczają wibracje, co pozwala zachować precyzję i komfort podczas wykonywania cięcia.

Podstawowe parametry tarcz diamentowych przeznaczonych do cięcia szkła

Tarcze diamentowe są wykonane z wysokiej jakości stali lub stopów metali lekkich i pokryte syntetycznym pyłem diamentowym. Sproszkowany diament jest mocowany do ich powierzchni poprzez lutowanie lub zgrzewanie, co pozwala otrzymać trwałe wzmocnienie gwarantujące skuteczne zabezpieczenie przed szybkim stępieniem tarczy bądź jej zużyciem. Podczas zakupu konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na prędkość maksymalną wyrażoną w liczbie obrotów na minutę, a także na wymiary – średnicę, grubość oraz szerokość nasypu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy lub wątpliwości w wyborze tarczy, to koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy znajdą najlepsze rozwiązanie spełniające wszelkie potrzeby. Zamów już dziś najwyższej jakości narzędzia budowlane w niskiej cenie!

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki