WIERTNICE DO BETONU

Istnieje 419 produktów.

Aktywne filtry

Wykonywanie przewiertów w ścianach murowanych lub betonowych to często niełatwe zadanie, które wymaga precyzji i użycia odpowiednich narzędzi. Do tego typu zadań doskonale sprawdzą się prezentowane w tej kategorii wiertnice do betonu. W większości przypadków są one dużo lepszym wyborem niż wiertarki udarowe, które często nie są w stanie poradzić sobie z wykonaniem odpowiednio dużego otworu, szczególnie w twardych materiałach mineralnych. Oferowane w naszym sklepie specjalistyczne i profesjonalne narzędzia pochodzą od renomowanych producentów, którzy gwarantują ich wysoką jakość i solidną konstrukcję. Wiertnice do wiercenia w betonie poradzą sobie z najtrudniejszym zadaniem i z pewnością spełnią wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów. Zapraszamy do zakupu.

Wiertnica do betonu – ogólna charakterystyka

Narzędzie takie jak wiertnica do betonu okaże się niezbędne w przypadku prac budowlanych bądź remontowych, w których wymagane jest przewiercenie twardych materiałów. Wśród nich można wymienić między innymi gruby mur lub posadzkę wykonane z żelbetu lub betonu. Wiertnica do betonu znakomicie sprawdzi się w tej pracy, gdyż dzięki niej można wykonać precyzyjny przewiert, a ponieważ nie generuje ona nadmiernych wibracji, jej użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Do wiercenia w tak twardym materiale jak beton, należy wykorzystać wysokiej jakości wiertła diamentowe, które również znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Niezawodne i bezawaryjne wiertnice

Wiertnice do wiercenia otworów w betonie dostępne w sklepie internetowym Norwit.pl można kupić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, co jest dowodem na to, że specjalistyczne i niezawodne narzędzia budowlano-remontowe wcale nie muszą być drogie. Każde z narzędzi prezentowanych w tej kategorii charakteryzuje się zwykle nieskomplikowaną budową, jednak podczas ich wyboru warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Mowa przede wszystkim o specyfice i rodzaju wykonywanych prac i nawiercanych bądź przewiercanych materiałów. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę moc znamionową urządzenia, jego maksymalną średnicę wiercenia, liczbę biegów oraz prędkość obrotową. Wszystkie opisane powyżej parametry mają na celu ułatwienie pracy, a także zwiększenie jej wydajności i bezpieczeństwa. Wiercenie i przygotowywanie otworów w betonie będzie wygodniejsze z użyciem odpowiednich wiertnic. 

Szczegółowy opis parametrów wiertnic do betonu

Wiertnice charakteryzują się określoną mocą znamionową silnika elektrycznego, który napędza narzędzie i tym samym wpływa na wydajność i efektywność jego pracy. W przypadku bardzo twardych materiałów takich jak mur czy beton istotna jest prędkość obrotowa, a także jej płynna regulacja, dzięki której można dostosować pracę urządzenia do indywidualnych potrzeb. Bardzo ważna jest również maksymalna średnica, gdyż to właśnie od niej zależy wielkość wykonanego odwiertu. Wszystkie dostępne w sklepie Norwit.pl urządzenia spełniają obowiązujące normy, dlatego też są w pełni bezpieczne i wybierane przez specjalistów. Zamów już dziś wybrany model, a w przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki