ZACIERACZKI DO BETONU

Istnieje 87 produktów.

Aktywne filtry

Zacieraczki renomowanej firmy Barikell, pojedyncze, podwójne, zacieraczki samojezdne.

W naszym sklepie Norwit.pl znajdziesz między innymi doskonale wykonane i pewne zacieraczki do betonu najlepszych producentów z całego świata. Urządzenia te są przeznaczone do wygładzania posadzek oraz różnych powierzchni betonowych, umożliwiając ich równe i nieskazitelne wykończenie. Każdy model zacieraczki mechanicznej do betonu oferowany w naszym sklepie jest precyzyjnie wykonany i charakteryzuje się wieloletnią trwałością oraz zastosowaniem najwyższej jakości surowców i materiałów. Zapoznaj się koniecznie ze wszystkimi propozycjami i wybierz już dziś model o optymalnej mocy oraz budowie do swojej własnej firmy budowlanej, zwracając jednocześnie uwagę na szczegółowe opisy każdego dostępnego produktu. 

Jak działa zacieraczka do betonu?

Maszyny do zacierania betonu, znane także jako zacieraczki do betonu, są używane do wykańczania powierzchni betonowych poprzez ich zacieranie oraz wyrównywanie różnych niedoskonałości. Ponadto w wielu firmach służą także do wcierania dodatkowych materiałów utwardzających, dlatego też należą do uniwersalnych i bardzo potrzebnych urządzeń budowlanych. Zastosowanie zacieraczek mechanicznych podczas procesu wylewania betonu i jego schnięcia gwarantuje ochronę powierzchni przed wieloma różnymi uszkodzeniami, między innymi w dużym stopniu zmniejsza ryzyko spękania betonu oraz powstawania innych uszkodzeń. Podstawową korzyścią podczas stosowania zacieraczki do betonu jest jednak usunięcie wszelkich nierówności, które stanowią jeden z większych kłopotów większości firm budowlanych zajmujących się wylewaniem posadzek.

Różnice pomiędzy zacieraczkami do betonu

Zacieraczki do betonu to urządzenia, które występują w kilku wersjach, dlatego wybór optymalnego modelu zależy głównie od ich zastosowania. Podstawową różnicą jest sposób ich prowadzenia oraz zastosowany napęd. Bardzo popularne są zacieraczki spalinowe do betonu. Wyposażone w silniki spalinowe, zazwyczaj benzynowe, które zapewniają wysoką moc urządzenia. Doskonale się sprawdzają między innymi na dużych, otwartych przestrzeniach zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. W ofercie posiadamy także modele elektryczne w rozmiarze 600 i 900mm. Ich podstawową zaletą jest brak generowania spalin a także stosunkowo niewielki poziom wytwarzanego hałasu. Używane przede wszystkim w zamkniętych pomieszczeniach, garażach i wszędzie tam gdzie modele spalinowe zagrażają zdrowiu użytkownika.

Zacieraczka betonu – urządzenie, które warto mieć w każdej firmie budowlanej

W każdej firmie zajmującej się wylewaniem betonu i posadzek powinno znajdować się kilka zacieraczek do betonu umożliwiających ostateczne zatarcie powierzchni i usunięcie wszelkich nierówności powstałych podczas jego wylewania. Szczególnie często urządzenia te wykorzystuje się w budownictwie mieszkaniowym, tj. podczas wznoszenia i wykańczania budynków mieszkalnych, gdzie jakość i równość powierzchni betonowej jest bardzo istotna. Zamów już dziś idealną zacieraczkę w naszym sklepie i skorzystaj z błyskawicznej dostawy, oryginalnego asortymentu o sprawdzonym pochodzeniu, a także z naszej pomocy na każdym etapie zamówienia. Jeśli nie wiesz, jaka zacieraczka do zacierania betonu spełni Twoje oczekiwania, to chętnie udzielimy wielu informacji na temat naszego asortymentu i pomożemy w wyborze odpowiedniej maszyny.

Zacieraczki do zacierania betonu i akcesoria do zacieraczek kupisz w kategoriach:

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki