WIBRATORY DOCZEPNE

Istnieje 42 produktów.

Aktywne filtry

Prezentowane w tej kategorii wibratory doczepne to rodzaj profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do zagęszczania betonu. Są montowane na zewnątrz szalunków betonowych, a ich ilość i moc dobieramy w zależności ilości materiału do wibrowania. Ciekawostką jest fakt, że każdy wibrator doczepny zagęszcza nie tylko pojedyncze miejsce, ale całą masę betonową, dzięki czemu jest wydajny i znacznie przyspiesza prace wykonywane na placu budowy. Oferowane urządzenia od lat spełniają oczekiwania i potrzeby inwestorów i przedsiębiorców, którym zależy na dokonaniu inwestycji łączącej w sobie wysoką jakość, niezawodność i korzystną cenę.

Zastosowanie wibratorów przyczepnych do betonu

Oferowane w naszym sklepie wibratory przyczepnych do betonu mają szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzają się nie tylko na placach budowy, ale również w zakładach prefabrykacji betonu, ze względu na swoją ekonomiczność podczas pracy. Zagęszczanie betonu za pomocą tego rodzaju urządzeń przebiega szybko, sprawnie i co najważniejsze – precyzyjnie. Dlatego warto stosować wibrator doczepny do betonu wszędzie tam, gdzie wymagana jest szczególnie dobra jakość powierzchni. Prezentowane urządzenia wymagają niewielkich prac konserwacyjnych, wyróżniają się mniejszym czasem przestoju i gwarantują wzorową dokładność podczas wykonywanych prac.

Charakterystyka wibratorów doczepnych w pigułce

Każdy wibrator przyczepny ma swoje parametry, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu i to w pierwszej kolejności, gdyż to właśnie od nich zależy charakterystyka działania i spełnianie przez urządzenie oczekiwań użytkownika. Najważniejsza jest częstotliwość wibrowania, siła odśrodkowa urządzenia oraz grubość betonu przeznaczonego do zagęszczenia i rodzaj zastosowanego szalunku betonowego. Wibratory doczepne dzielą się na mniejsze wersje, przeznaczone do lekkich szalunków montażowych i drewnianych, a także na większe warianty do szalunków stalowych. Istotna jest również moc silnika, od którego w dużej mierze zależy wydajność i ergonomia pracy.

Cechy charakterystyczne wibratorów doczepnych

Prezentowane wibratory doczepne wyróżniają się również prostym montażem i łatwą obsługą, a także solidną konstrukcją, gwarantującą wysoką odporność na uszkodzenia. Ponadto charakteryzują się niskim poborem energii, gdyż po włączeniu można je natychmiast uruchomić. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami i wybrania jednego z nich. Wszystkie modele pochodzą od renomowanych producentów, którzy są liderami w branży budowlanej. Zapraszamy do zakupu. Zobacz pełną ofertę wibratory do betonu

W ofercie wibratorów do betonu znajdziesz również:

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki