LISTWY WIBRACYJNE

Istnieje 125 produktów.

Wyświetlono 1-80 of 125 wszystkich

Aktywne filtry

Listwa wibracyjna BT Bullfloat 2,5m Honda

2 627,46 zł netto
3 231,78 zł brutto

BETONTROWEL BULLFLOAT BTVTBF to pływająca listwa wibracyjna dwukierunkowa do efektywnego wibrowania płyt betonowych w posadzkach przemysłowych , stropach betonowych lub fundementach płytowych. Listwę tę można pchać lub ciągnąć po betonie zmieniając kąt natarcia poprzez przekręcanie uchwytu rurowego.

Listwa wibracyjna BT Bullfloat 2m Honda

2 867,90 zł netto
3 527,52 zł brutto

BETONTROWEL BULLFLOAT BTVTBF to pływająca listwa wibracyjna dwukierunkowa do efektywnego wibrowania płyt betonowych w posadzkach przemysłowych , stropach betonowych lub fundementach płytowych. Listwę tę można pchać lub ciągnąć po betonie zmieniając kąt natarcia poprzez przekręcanie uchwytu rurowego.

Listwa wibracyjna (inaczej określana także jako łata wibracyjna) to urządzenie przeznaczone do usuwania pęcherzyków powietrza, a także zagęszczania, wyrównywania i wygładzania górnych warstw betonu - zazwyczaj maksymalnie do głębokości 200 mm. Łaty wibracyjne pozwalają też w prosty i szybki sposób pozbyć się nadmiaru materiału. Urządzenia te w większości przypadków składają się z dwóch podstawowych elementów: profilu (może on być rozsuwany, ściągający lub pływający) oraz napędu - zazwyczaj spalinowego, elektrycznego lub pneumatycznego. W sprzedaży można znaleźć zarówno gotowe listwy wibracyjne z napędem, jak i osobne moduły profili oraz napędów. Wybór rozwiązania powinien zależeć od potrzeb użytkownika - jeżeli zamierzasz korzystać wyłącznie z jednego rodzaju profili, wygodniejszą opcją będzie sprzedawana w całości listwa wibrująca do betonu. Natomiast w przypadku, gdy planujesz wykorzystywać różne typy lub rozmiary profili, lepszym rozwiązaniem będzie wibracyjna listwa do betonu modułowa z możliwością zastosowania wymiennych profili.

Listwa wibracyjna do betonu elektryczna

Listwa wibracyjna elektryczna wyposażona jest w silnik jednofazowy. Ten rodzaj napędu nie generuje potencjalnie szkodliwych produktów spalania, cechuje się bardzo wysoką sprawnością i jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Warto jednak pamiętać, że wiele silników elektrycznych w łatach wibracyjnych elektrycznych nie zawiera akumulatora gromadzącego zapasy energii, dlatego wymagane jest kablowe podłączenie ich do sieci elektrycznej, co bywa problematyczne w niektórych miejscach pracy. Dlatego ten rodzaj listew najczęściej wykorzystuje się podczas prac wykończeniowych w budynkach oraz podczas innych robót w zamkniętych pomieszczeniach.

Listwa wibracyjna do betonu spalinowa

Łaty wibracyjne spalinowe są tanie w eksploatacji i wygodne w użyciu, ponieważ nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej. Z tej przyczyny często wybiera się je do prac mających miejsce na zewnątrz, szczególnie w przypadkach utrudnionego dostępu do sieci energetycznej. Minusem tej technologii jest potencjalna szkodliwość wydzielanych produktów spalania (choć ich ilość zazwyczaj jest minimalizowana przez odpowiednie filtry) oraz konieczność pamiętania o regularnym uzupełnianiu zapasów paliwa.

Listwy wibracyjne do betonu - ceny

Listwy wibracyjne do betonu są droższe niż narzędzia ręczne, jednak jakość uzyskanego w ten sposób wykończenia jest znacznie wyższa. Wykorzystanie profesjonalnych łat wibrujących pozwala też znacząco zwiększyć tempo pracy, co przyczynia się do większej wydajności i rentowności całego projektu. Ceny listew wibracyjnych są zróżnicowane i zależą między innymi od rodzaju napędu, marki i liczby elementów (sam napęd czy napęd plus profile). W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór profili, napędów i gotowych listew wibrujących do betonu renomowanych firm w atrakcyjnych cenach. Oferujemy między innymi łaty wibracyjne elektryczne, spalinowe i pneumatyczne, a także duży asortyment różnego rodzaju profili do listew oraz innych części i akcesoriów do tego rodzaju sprzętu.