TALERZE DO ZACIERACZKI

Istnieje 9 produktów.

Wyświetlono 1-9 of 9 wszystkich

Aktywne filtry

Talerz Barikell 1200

350,02 zł netto
430,52 zł brutto

Produkt fabrycznie nowy wykonany z najwyższej jakości materiałów wytrzymujący cztery razy dłużej niż produkty innych producentów. Talerz o szerokości 1200mm i grubości 3mm a przede wszystkim doskonałej sprężystości co zapewnia szybkie zacieranie betonu. 

Talerz do zacieraczki Barikell 4-75

210,01 zł netto
258,31 zł brutto

Profesjonalny talerz do zacieraczek marki BARIKELL - DLA PROFESJONALISTÓW 

Produkt fabrycznie nowy wykonany z najwyższej jakości materiałów wytrzymujący cztery razy dłużej niż talerze innych producentów. Talerz o szerokości 750mm i grubości 3mm a przede wszystkim doskonałej sprężystości co zapewnia szybkie zacieranie betonu. 

Talerz do zacieraczki Barikell 1200/5

380,01 zł netto
467,41 zł brutto

Profesjonalny talerz do zacieraczek marki BARIKELL - DLA PROFESJONALISTÓW 

Produkt fabrycznie nowy wykonany z najwyższej jakości materiałów wytrzymujący cztery razy dłużej niż talerze innych producentów. Talerz o szerokości 1200mm i grubości 3mm a przede wszystkim doskonałej sprężystości co zapewnia szybkie zacieranie betonu. 

Kilkanaście lat badań i współpracy firmy Barikell z najlepszymi szwedzkimi producentami stali, sprawiło że nasze łopatki i talerze są najlepsze na rynku, charakteryzują się doskonałą sprężystością co znacznie skróciło czas potrzebny do zatarcia betonu. 

Firma BARIKELL obecnie eksportuje swoje maszyny i osprzęt do 62 krajów na całym świecie między.

Talerze do zacierania betonu wykonana z grubej i co najważniejsze sprężystej stali co dwukrotnie skraca czas potrzebny do zatarcia betonu. Najczęściej wybierane do szybkiego zacierania betonu.