Spalinowe listwy wibracyjne

Istnieje 3 produktów.

Aktywne filtry

Większość prac zlecanych firmom budowlano-remontowym wymaga dużej precyzji, szczególnie gdy dotyczy ona wykonywania fundamentów. W tym celu doskonale sprawdzą się prezentowane spalinowe listwy wibracyjne do betonu, które pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, od lat specjalizujących się w ich produkcji. Szeroki wybór modeli sprawia, że z pewnością znajdziesz idealny wariant dla siebie, który spełni wszelkie potrzeby i oczekiwania. Warto zapoznać się z każdym produktem oraz ze szczegółowymi parametrami, a w przypadku pytań skontaktować się z naszym działem obsługi składającym się z zespołu specjalistów w branży budowlanej.

Spalinowa listwa wibracyjna do betonu – czym jest?

Oferowane spalinowe listwy wibracyjne do betonu to profesjonalne narzędzia, które dzięki swojej konstrukcji skutecznie przenoszą wibracje na podłoże, a dokładniej na cieńsze warstwy betonu, takie jak wylewki i stropy. Przed ich użyciem warto skorzystać w pierwszej kolejności z wibratorów, które również są dostępne w asortymencie naszego sklepu, a następnie wykorzystać spalinowe listwy do betonu mające za zadanie ostatecznie wyrównać, zagęścić i wygładzić wierzchnią część masy betonowej. Wykorzystanie tego rodzaju narzędzi budowlanych pozwoli zaoszczędzić pieniądze, czas i wysiłek poświęcony na prace związane z zagęszczeniem i wyrównaniem betonu.

Jak działa spalinowa listwa wibracyjna do betonu?

Prezentowane w tej kategorii listwy wibracyjne spalinowe wyróżniają się charakterystycznym, lecz jednocześnie prostym działaniem, którego zasady warto poznać. W centralnej części konstrukcji znajduje się silnik który napędza wibrator odpowiadający za generowanie drgań, te przenoszone są na długą, aluminiową listwę. Od długości listwy zależy jej możliwość użytkowania. Krótkie modele znakomicie sprawdzą się w węższych pomieszczeniach oraz w alejkach i chodnikach, natomiast długie - w miejscach o większym metrażu, np. w dużych i rozległych halach.

Specjalistyczne produkty

Podczas wyboru tego rodzaju narzędzi warto także zwrócić uwagę na moc silnika i długość profilu aby dostosować ją do indywidualnych potrzeb i zakupić model o odpowiedniej wydajności. Zapraszamy do skorzystania z oferty, gdyż z naszej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi klienta, a także pomoc na każdym etapie zamówienia. Dodatkowo zapewniamy szybką wysyłkę i bezpieczne pakowanie przedmiotów na czas transportu. Nie czekaj i już dziś kup spalinowe listwy wibracyjne od Norwit.pl!

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki