Wibratory elektryczne

Istnieje 125 produktów.

Wyświetlono 1-80 of 125 wszystkich

Aktywne filtry

Zestaw wibrator DINGO Zestaw wibrator DINGO
  • Pakiet

ZESTAW NAPĘD DINGO WIBRATOR + BUŁAWA AX40+ WAŁEK GIĘTKI 4M

2 100,00 zł netto
2 583,00 zł brutto

Jeden z najbardziej popularnych wibratorów do betonu marki ENAR. Jest to typ wibratora mechanicznego gdzie buława napędzana jest poprzez giętki wałek z sprężyną napędową wprost z mocnego silnika elektrycznego DINGO. Silnik ten jest osłonięty obudową z bardzo wytrzymałego tworzywa a trzy uchwyty zapewniają pewny trzymanie w ręce .

Prace związane z zagęszczaniem betonu mają miejsce praktycznie na każdym placu budowy, na którym dokonuje się inwestycji związanej ze wznoszeniem nowych budynków. Podczas tego rodzaju działań konieczne jest użycie profesjonalnych urządzeń i maszyn, które sprawią, że planowane prace przebiegają znacznie szybciej, sprawniej, bezpieczniej i wydajniej. Doskonałym przykładem tego rodzaju sprzętu są prezentowane wibratory elektryczne do betonu. Wszystkie modele pochodzą od renomowanych producentów, którzy są godni zaufania i od lat specjalizują się w produkcji i sprzedaży tego rodzaju maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Wibrator elektryczny do betonu – zalety stosowania

Zagęszczanie betonu za pomocą wibratora elektrycznego pozwala na równomierne i ścisłe rozłożenie masy betonowej w szalunku. Jego użycie redukuje ilość pęcherzyków powietrza w mieszance, a proces ten znacznie poprawia wytrzymałość i przyspiesza czas wiązania się masy. Dodatkowo elektryczny wibrator do betonu za pomocą wibracji i drgań usuwa nadmiar wody z mieszanki i innych składników chemicznych powstających podczas mieszania cementu. Takie działanie sprawia, że powstała masa jest bardziej jednolita, gładka i łatwiejsza w pracy.

Zwiększ trwałość betonu dzięki elektrycznemu wibratorowi

Odpowiednio zawibrowany beton charakteryzuje się dużo większą trwałością i wytrzymałością na ściskanie i uszkodzenia, a także na wnikanie wody, dzięki czemu jest znacznie odporniejszy na korozję i powstawanie spękań na powietrzni zastygłej masy. Ponadto znaczenie ma również średnica buławy, która im jest większa, tym urządzenie będzie w stanie lepiej przekazać wibracje mieszance betonowej. Wszystkie parametry są szczegółowo opisane na podstronach poszczególnych produktów, jednak w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów

Na co zwracać uwagę przy wyborze elektrycznego wibratora do betonu?

Podczas wyboru wibratora elektrycznego do betonu warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych parametrów. Przede wszystkim liczy się jego konstrukcja, od której zależy wybór kolejnych narzędzi wgłębnych, szalunkowych i listew wibracyjnych. W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości wibratory elektryczne do betonu charakteryzujące się przede wszystkim niezawodnością i wydajnością. Wśród najważniejszych parametrów znajduje się moc silnika, średnica buławy i długość wałka giętkiego.