Agregaty FOGO

Istnieje 75 produktów.

Aktywne filtry

Oferowane w naszym sklepie internetowym Norwit.pl agregaty Fogo są uznawane za najlepsze na rynku. Urządzenia te zostały od podstaw zaprojektowane przez polskiego producenta, który zadbał o najwyższą jakość wszystkich komponentów wchodzących w skład ich konstrukcji, dzięki czemu spełniają nie tylko wymagania współczesnych klientów, ale także rygorystyczne normy i przepisy. Zrobotyzowane i zautomatyzowane procesy produkcyjne pozwoliły osiągnąć perfekcję, która odróżnia agregaty prądotwórcze Fogo od konkurencji. Zamów już dziś wybrany model i skorzystaj z jego zalet, zwiększając wydajność i efektywność wykonywanej pracy.

Agregaty prądotwórcze Fogo – przeznaczenie

Prezentowane agregaty Fogo charakteryzują się niezawodnością, wydajnością i solidną konstrukcją. Doskonale sprawdzają się zarówno w domach, jak i w firmach w razie wystąpienia awarii prądu. Można je także wykorzystać na placach budowy czy w każdym, innym miejscu, w którym nie ma dostępu do energii elektrycznej. Dzięki nim można zasilić różnego rodzaju urządzenia budowlano-remontowe, takie jak pilarki, frezarki i pompy. Dodatkowo znakomicie sprawdzą się w zasilaniu żarówek i silników bez sterowników elektronicznych. Prezentowane modele charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, co pozwala na nieprzerwaną pracę nawet przez ponad 3 godziny. Dodatkowo warto wspomnieć o stosunkowo niewielkim ciężarze, dzięki czemu agregaty Fogo można z łatwością transportować i swobodnie przenosić z jednego miejsca w drugie.

FOGO - agregaty prądotwórcze i ich najważniejsze parametry

Każdy agregat prądotwórczy Fogo wyróżnia się znakomitymi parametrami. Warto na nie zwrócić uwagę podczas wyboru konkretnego modelu. Liczy się moc maksymalna i znamionowa, a także stabilizacja napięcia i częstotliwość. Nie bez znaczenia jest również wysoki stopień ochrony zapewniający doskonałą szczelność, a także kompaktowe wymiary urządzenia gwarantujące jego mobilność.

Poza agregatami FOGO, w ofercie równiez:

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki