Piły stołowe do pustaków 600-750mm

Istnieje 21 produktów.

Aktywne filtry

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór urządzeń budowlanych, pochodzących od renomowanych producentów, rozpoznawalnych na całym świecie i cenionych za produkcję wysokiej jakości sprzętów. Doskonałym tego przykładem są prezentowane w tej kategorii piły stołowe do pustaków. Są to profesjonalne urządzenia, niezbędne do prac wykonywanych na placach budowy i nie tylko. Mają szerokie zastosowanie oraz wyróżniają się niezawodnością i wydajnością, dlatego już dziś zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi modelami, a w przypadku dodatkowych pytań do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zastosowanie piły stołowej do pustaków

Piła stołowa do pustaków jest urządzeniem przeznaczonym do przecinania wielkoformatowych pustaków ceramicznych, bloczków silikatowych, elementów betonowych i innych tego rodzaju materiałów murarskich. Każdy z modeli został wyposażony w bezawaryjny silnik o dużej mocy, zapewniający wydajną pracę. Większość urządzeń została wyposażona także w kółka umożliwiające wygodny i bezpieczny transport maszyn. Często dodatkowym udogodnieniem są również łożyskowane rolki, które ułatwiają pracę, a także hamulce blokujące, zwiększające bezpieczeństwo operatora.

Najważniejsze parametry pił stołowych do pustaków

Podczas wyboru piły stołowej do pustaków niezwykle istotne są poszczególne parametry, na które warto zwrócić uwagę. Wśród nich ważna jest moc silnika, głębokość cięcia, a także ilość obrotów na minutę. Te informacje pozwolą wybrać urządzenie dostosowane do planowanych prac. Istotną kwestią jest również średnica otworu tarczy oraz maksymalna długość cięcia. Warto także zwrócić uwagę na wymiary danej maszyny oraz maksymalny ciężar materiału ciętego, który można położyć na stole. Wszystkie z prezentowanych urządzeń są nowe i są objęte gwarancją producenta. W naszym sklepie oferujemy również akcesoria do pił stołowych dostępne w atrakcyjnej cenie, dlatego już dziś zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki