PIŁY DO CIĘCIA KOSTKI BRUKOWEJ 300 - 400 mm

Istnieje 24 produktów.

Aktywne filtry

Piła do kostki brukowej służy do skracania, zmiany szerokości czy tworzenia kątów na kostce brukowej i składa się ze stołu oraz tarczy o odpowiedniej średnicy. W naszym sklepie Norwit.pl znajdziesz piły do cięcia kostki w wielu wariantach, różniących się sposobem prowadzenia czy zastosowanym silnikiem oraz wielkością powierzchni roboczej na stole. Wszystkie modele oferowane w naszym sklepie pochodzą od najlepszych producentów sprzętu budowlanego, którzy zagwarantowali ich najwyższą jakość oraz możliwości użytkowe.

Podstawowe cechy piły do kostki brukowej

Poszczególne piły do kostki brukowej oferujemy w korzystnej cenie i dostarczamy do klientów tak szybko, jak to możliwe, zwracając między innymi uwagę na precyzyjne zabezpieczenie sprzętu na czas transportu. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich modeli i do wybrania nowego modelu do swojej firmy budowlano-remontowej. Wszystkie przecinarki do kostki brukowej dostępne w naszym sklepie Norwit.pl występują w wielu wariantach i różnią się poszczególnymi cechami użytkowymi. Podstawowym i najważniejszym parametrem większości z nich jest maksymalna długość cięcia, która umożliwia docięcie kostki brukowej tylko do konkretnej długości.

Jak wybrać przecinarkę?

Warto zwrócić szczególnie dużą uwagę na ten parametr, aby nie zakupić modelu, który nie spełni potrzeb danego przedsiębiorstwa. Kolejnym równie istotnym szczegółem danej przecinarki do kostki brukowej jest maksymalna wysokość materiału, czyli pojedynczej kostki. Ten parametr również warto dopasować do potrzeb danej firmy budowlanej, gdyż każda pracuje na kostkach o zupełnie innej wysokości. Dla większości przedsiębiorstw istotna będzie także przestrzeń robocza, czyli wielkość stołu. Wymiary stołu powinny odpowiadać rozmiarom obrabianego materiału.

Jakie materiały można obrabiać piłą?

Wszystkie piły do cięcia kostki brukowej umożliwiają także obróbkę płyt betonowych o odpowiedniej wielkości, które zmieszczą się na stole w przestrzeni roboczej, oraz płyt marmurowych czy granitowych. Ponadto można je zastosować także do cięcia cegieł czy glazury i innych materiałów budowlanych o podobnej budowie i strukturze. Poszczególne piły stołowe do cięcia kostki brukowej mają wbudowane chłodzenie, które zmniejsza temperaturę tarczy diamentowej, zmniejszając ryzyko ich przegrzania i tym samym także zniszczenia.

Przecinarki do kostki brukowej – mocne silniki

W każdej pile do cięcia kostki brukowej liczy się także jej napęd. Większość modeli dostępnych w naszym sklepie działa na podstawie silników elektrycznych, które zapewniają stosunkowo cichą pracę, a ponadto są bardzo ekonomiczne podczas użytkowania. Ich największą zaletą jest możliwość użytkowania urządzeń w przestrzeniach zamkniętych bez systemu odprowadzania spalin na zewnątrz czy duży moment obrotowy, który gwarantuje możliwość cięcia najtwardszych materiałów budowlanych, bez większego wpływu na prędkość obrotową.

A może piły stołowe?

Wszystkie modele zapewniają precyzyjne i proste cięcie bez jakiegokolwiek wysiłku pracownika, który obsługuje dane urządzenie. W naszej ofercie znajdziesz jednak także spalinowe piły stołowe do cięcia kostki brukowej. Takie modele są przewidziane do wielogodzinnej pracy w trybie ciągłym i są wyposażone w mocne i trwałe silniki głównych marek, takich jak Honda. Jednostki te odznaczają się wysoką trwałością i ekonomiką użytkowania.

Zamów już dziś maszynkę do cięcia kostki brukowej

W naszym sklepie dostępne są przecinarki stołowe do kostki brukowej w wielu różnych wariantach. Wszystkie są precyzyjnie opisane na podstronach, gdzie znajdują się także szczegółowe zdjęcia oraz opis aspektów technicznych. Oferujemy je w korzystnej cenie, dbając o bardzo szybką dostawę i odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania i chcesz uzyskać na nie odpowiedzi – koniecznie do nas napisz lub zadzwoń. Nasi specjaliści z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania. Zaufaj naszemu doświadczeniu już dziś.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki