PIŁY DO CIĘCIA PUSTAKÓW 500 -1000mm

Istnieje 35 produktów.

Aktywne filtry

W naszym sklepie Norwit.pl znajdziesz większość urządzeń i narzędzi przeznaczonych do branży budowlanej, a wśród nich także piły do pustaków. Dostępne modele pozwalają na precyzyjne cięcie pustaków za pomocą wbudowanej tarczy o odpowiedniej średnicy lub brzeszczotu. Mają formę wolnostojącego stołu, często na kółkach, co ułatwia wielogodzinną pracę o wysokiej wydajności w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją i obróbką tych materiałów budowlanych. Koniecznie przejrzyj wszystkie piły do cięcia pustaków w sklepie internetowym Norwit.pl i złóż zamówienie już dziś. Gwarantujemy niskie ceny zakupu oraz błyskawiczną realizację. Z chęcią pomagamy naszym klientom telefonicznie i mailowo, zarówno w wyborze, jak i ewentualnych trudnościach związanych ze złożeniem zamówienia czy kwestiami formalnymi.

Do czego służą i jak działają piły do cięcia pustaków?

Piły do pustaków dostępne w naszym sklepie Norwit.pl występują w wygodnej formie wolnostojącego stołu. Stół to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w większości przypadków. Jest stabilny, bezpieczny w użytkowaniu i zarazem także stosunkowo mobilny dzięki zastosowaniu kół. Piła do pustaków w tej formie jest także bardzo łatwa w obsłudze i w pełni bezpieczna dla pracownika, dzięki zastosowaniu wielu systemów zabezpieczeń dbających o jego bezpieczeństwo. W poszczególnych modelach występuje również szeroki zakres regulacji, który pozwala na zmianę głębokości cięcia czy wielkości pustaka. W ofercie piły stołowe do pustaków, które spełnią Twoje oczekiwania.

Parametry pił do pustaków

Każdy model jest wyposażony w mocny silnik elektryczny lub spalinowy, zapewniający najwyższy stopień wydajności przy zachowaniu wzorowej trwałości. Silniki są niewysilone i pochodzą od znanych firm zajmujących się ich produkcją, np. japońskiej marki Honda. Poszczególne piły do cięcia pustaków różnią się wieloma detalami i szczegółami, które wpływają na ich użytkowanie w obrębie danego przedsiębiorstwa. Istotna jest między innymi maksymalna grubość ciętego materiału oraz jego długość. Co ważne, niektóre z pił dostępnych w ofercie sklepu NORWIT nadadzą się również do cięcia cegieł, czy pustaków ceramicznych. 

Jak wybrać piłę?

Parametr ten wpływa bezpośrednio na możliwość zastosowania danej piły do pustaków w obrębie danego przedsiębiorstwa, gdyż niektóre obrabiają wyłącznie niewielkie pustaki, zaś inne te o znacznie większej objętości. Dla wielu firm istotna będzie także maksymalna głębokość cięcia, która z kolei jest zależna od średnicy zastosowanej tarczy. W naszym sklepie znajdziesz zarówno modele z tarczami przeznaczonymi do cięcia w cienkich i niewielkich pustakach o średnicy np. 500 mm, jak i modele z tarczą o średnicy 1000 mm, które umożliwiają cięcie na głębokość nawet do 420 mm. W naszym sklepie znajduje się także przecinarka w postaci piły taśmowej, która jest wyposażona w brzeszczot.

Piły do cięcia pustaków w korzystnej cenie – tylko w sklepie Norwit.pl

Piły do cięcia pustaków w optymalnej cenie dostępne w naszym sklepie Norwit.pl mają najwyższą jakość i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów z całego świata. Warto wśród dostępnych firm wymienić markę Tyrolit czy Schulze. Każda w ofercie piła jest objęta gwarancją. Każdy z produktów posiada zawsze precyzyjnie opisane parametry na poszczególnych podstronach. Przejrzyj wszystkie modele dostępnych pił do pustaków i dokonaj zamówienia już dziś. Jeśli potrzebujesz również sprzętu do cięcia cegieł, pustaków ceramicznych lub innego materiału: skontaktuj się z nami, doradzimy w dokonaniu optymalnego wyboru!

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki