WIBRATORY PNEUMATYCZNE

Istnieje 8 produktów.

Aktywne filtry

Jeśli szukasz wibratorów pneumatycznych najwyższej jakości, przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych i wymagających, koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu Norwit.pl. Znajdziesz u nas wyselekcjonowane wibratory pneumatyczne do betonu pochodzące od najlepszych producentów, które proponujemy naszym klientom w zdecydowanie najniższej cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń i narzędzi oraz akcesoriów przeznaczonych do branży do budowlanej, a przy tym także przykładamy ogromną uwagę do jak najlepszego podejścia względem naszych klientów. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne wibratory pneumatyczne w korzystnej cenie i dokonaj zamówienia już dziś!

Do czego służą wibratory pneumatyczne?

W świeżym betonie znajduje się bardzo wiele pęcherzyków powietrza o różnej wielkości, które zdecydowanie obniżają jakość betonu. Sprawiają, że staje się on kruchy, łatwo ulega pękaniu, jest także znacznie mniej wytrzymały i w niektórych przypadkach nawet niebezpieczny dla całej konstrukcji. Dlatego jest on dokładnie sprawdzany przez inspektorów po jego wylaniu. Właśnie z tego powodu beton należy zagęścić. Służą do tego wibratory pneumatyczne, które zagęszczają beton wskutek wibracji o odpowiedniej częstotliwości. Beton staje się wówczas spójny i znacznie bardziej wytrzymały. Tylko taki beton może spełnić wygórowane wymogi podczas wznoszenia wielu obiektów. Wibratory pneumatyczne do betonu są zatem niezbędnym wyposażeniem wszystkich firm oferujących usługi budowlane na najwyższym poziomie.

Poznaj podstawowe cechy wibratorów pneumatycznych do betonu

Wibratory pneumatyczne działają na nieco innej zasadzie niż np. wibratory mechaniczne lub pogrążalne o wysokiej częstotliwości. Do ich zasilania niezbędna jest bowiem sprężarka powietrza, znana także jako kompresor, która zapewnia energię niezbędną do wytworzenia ruchu w buławie wibratora pneumatycznego. Poszczególne modele różnią się między innymi mocą siły odśrodkowej oraz częstotliwością wibracji, która wynosi średnio około 18 000 Hz/min. Siła odśrodkowa z kolei zamyka się w przedziale od 0,8 do nawet 33,3 kN.i Mogą ważyć od 6 do 23 kg w modelach przeznaczonych do najbardziej intensywnej pracy. Z tymi parametrami blisko skorelowana jest także średnica buławy oraz jej długość.

Wibratory pneumatyczne do betonu – najwyższa jakość w najniższej cenie

Oferowane w naszym sklepie wibratory pneumatyczne mają korzystną cenę, dzięki czemu można je zakupić bez nadwyrężania firmowego budżetu. Wszystkie są dobrze wykonane, gwarantują ogromną trwałość i są przeznaczone do długiego użytkowania w warunkach budowlanych. Dzięki zastosowaniu mocnych tworzyw oraz stopów stali nie są podatne na kosztowne awarie, które zdarzają się wielokrotnie w przypadku urządzeń o niepewnym pochodzeniu. Zamów już dziś korzystając z szybkiej dostawy, znakomitych warunków współpracy i z naszej pomocy na każdym etapie zamówienia. Zachęcamy także do zadawania pytań naszym specjalistom, którzy z chęcią pomogą w wyborze konkretnego wibratora pneumatycznego.  Skorzystaj też z pełnej oferty dostępnej w kategorii wibratory wgłębne

Poza wibratorami pneumatycznymi, w ofercie też:

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki