WIBRATORY MECHANICZNE 230V

Istnieje 141 produktów.

Wyświetlono 1-80 of 141 wszystkich

Aktywne filtry

Napęd elektryczny AVMU 220V

1 100,00 zł netto
1 353,00 zł brutto

Silnik z zapasem mocy ze wzmocnionym kablem zasilającym.
Wyłącznik zamontowany w uchwycie i zabepieczony.
Obudowa o dużej wytrzymałości, z podwójną izolacją przeciwko rozpryskom i z dostępem do silnika.
Pasek do zawieszania na ramieniu.

Silnik o dużej mocy, ważący 4,5 kg. Wysoce wydajny przy wibrowaniu betonu do 35 m3/godz. Filtr z pianki na wlocie powietrza.

Lanca wibracyjna kompletna... Lanca wibracyjna kompletna...
  • Pakiet

Lanca wibracyjna kompletna ENAR VIB-BAR 45/05

3 500,00 zł netto
4 305,00 zł brutto

Doskonały wibrator spalinowy dla posadzkarzy, wygodny w użyciu gdyż nie posiada kabli utrudniających pracę a wygodne szelki sprawiają że operator nie czuje ciężaru i może bez trudu wibrować Duże powierzchnie posadzek betonowych. Wibrator ten sprawdza się też doskonale do wibrowania płytkich fundamentów lub płyt betonowych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym.

W sklepie Norwit.pl znajdziesz między innymi wibratory mechaniczne wielu różnych producentów, którzy specjalizują się w ich produkcji. Urządzenia te służą do wibrowania betonu, który w ten sposób uzyskuje odpowiednią strukturę i konstrukcję, staje się wytrzymalszy i mniej podatny na uszkodzenia. Dostępne modele są precyzyjnie opisane na podstronach, gdzie znajdują się także linki oraz zdjęcia i ewentualne porady użytkowania. Wszystkie są w pełni nowe i zostały objęte okresem gwarancyjnym. Dostarczamy urządzenia do klienta tak szybko, jak to tylko możliwe.

Jak działają wibratory mechaniczne i do czego służą na budowach?

Świeży i płynny jeszcze beton jest pełen wielu pęcherzyków powietrza, co w efekcie prowadzi do pogorszenia jego właściwości po wyschnięciu. Uwięzione powietrze pogarsza jego strukturę i sprawia, że beton staje się kruchy i podatny na wiele uszkodzeń mechanicznych i w większości przypadków nie spełnia rygorystycznych wymogów stawianych przez obecne budownictwo. Wibratory mechaniczne są przeznaczone do zagęszczania betonu poprzez generowanie wibracji o odpowiednim natężeniu. Urządzenia te występują w wielu wariantach różniących się rodzajem napędu, sposobem generowania wibracji oraz samym użytkowaniem.

Wibratory mechaniczne - cena jest bardzo przystępna!

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem przykładamy także mnóstwo uwagi do bezpiecznego pakowania wszystkich sprzętów i urządzeń na czas transportu. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. W naszym sklepie oferujemy między innymi wibratory pogrążalne, lance wibracyjne, a także silniki oraz akcesoria niezbędne do ich użytkowania. Warto wśród nich wymienić napędy, buławy, wałki giętkie czy całe zestawy.

Niezawodne i wydajne wibratory mechaniczne tylko w sklepie Norwit.pl

Szeroki wybór wibratorów mechanicznych sprawia, że z pewnością każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie dostosowany do planowanych prac. Wszystkie z prezentowanych w tej kategorii urządzeń są niezawodne, wydajne i bezawaryjne, a także wyróżniają się pochodzeniem wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Można wśród nich wymienić takie firmy jak Enar, Wacker Neuson czy Husqvarna. Wszystkie z oferowanych urządzeń stanowią doskonałą i jednocześnie wieloletnią inwestycję dla każdej firmy budowlanej. Serdecznie zapraszamy do zakupu i złożenia zamówienia jeszcze dziś.