PRZECINARKI ŚCIENNE

Istnieje 9 produktów.

Aktywne filtry

Oferowane w naszym sklepie urządzenia od lat spełniają potrzeby i oczekiwania wymagających klientów, którzy poszukują wysokiej jakości, profesjonalizmu, niezawodności i wydajności. Doskonałym tego przykładem są prezentowane w tej kategorii przecinarki ścienne pochodzące od renomowanych firm, które specjalizują się w ich produkcji, zwracając przy tym uwagę na najdrobniejsze szczegóły i stosując zaawansowaną technologię. Wybierz już dziś piły ścienne do betonu, które z pewnością Cię nie zawiodą. Wszystkie modele są dostępne w korzystnych cenach, dlatego stanowią znakomitą inwestycję na długie lata.

Charakterystyka pił ściennych

Prezentowane piły ścienne doskonale sprawdzają się w trudnych i ciężkich warunkach, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystać do wymagających prac. Tego rodzaju urządzenia stanowią znakomite rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest precyzja i potrzeba przystosowania głębokości cięcia. Wszystkie modele łączy solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania z trwałych i odpornych materiałów. Każda piła ścienna to niezastąpione urządzenie przeznaczone do cięcia betonu zbrojonego, cegły i innych materiałów budowlanych.

Przecinarki ścienne i ich najważniejsze parametry

Podczas zakupu piły ściennej do betonu warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych parametrów. Należy do nich ciężar głowicy tnącej, długość szyny długiej i krótkiej, a także moc i prędkość wyjściowa. Niezwykle istotna jest również maksymalna głębokość cięcia, od której w dużej mierze zależy wydajność i efektywność pracy. Warto także wziąć pod uwagę maksymalną średnicę tarczy. To wszystkie parametry, które odgrywają kluczową rolę. Wszelkie szczegóły oraz informacje są dokładnie opisane na stronach produktów, jednak w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki