Wibratory do betonu

Istnieje 516 produktów.

Wyświetlono 1-10 of 516 wszystkich

Aktywne filtry

1 217,81 zł
990,09 zł netto
Dostępne od ręki 1 szt.
Dostępne w magazynie
WYSYŁKA

Norwit.pl to sklep, w którym znajdują się wszystkie narzędzia i urządzenia niezbędne w przemyśle budowlanym, a wśród nich także wibratory do betonu. Dostępne modele pochodzą wyłącznie od najlepszych i renomowanych firm znanych na cały świat, które doskonale się sprawdzają w najbardziej intensywnych pracach budowlanych. Oferujemy także setki różnych akcesoriów niezbędnych przy wibratorach do betonu. Warto wśród nich wyróżnić zarówno doskonałej jakości napędy spalinowe i elektryczne, jak i przetwornice prądu czy buławy i węże. Wszystkie produkty mają korzystne ceny i są precyzyjnie opisane na podstronach, gdzie znajdują się także szczegółowe parametry i nie tylko.

Do czego służą i jak działają wibratory do betonu?

W betonie w formie płynnej wylewanym na daną powierzchnię znajduje się dużo wolnej przestrzeni, która powstaje wskutek uwięzienia w jego wnętrzu pęcherzyków powietrza. Właśnie dlatego musi zostać zagęszczony.. Służą do tego wibratory budowlane, które pod wpływem bardzo mocnych wibracji o konkretnej częstotliwości „wyciągają” bąbelki powietrza na zewnątrz. Beton wskutek usunięcia pęcherzyków powietrza staje się spójny i solidny, a także mniej podatny na powstanie różnego rodzaju uszkodzeń, wśród których warto wymienić pękanie czy kruszenie. 

Wibratory budowlane – podstawowe parametry

Wibratory budowlane dzielą się na modele przyczepne oraz wgłębne. Warianty przyczepne stosuje się głównie w zakładach wytwórczych produkujących wyroby betonowe, rzadziej np. w transporcie niektórych materiałów. Wgłębny (pogrążalny) wibrator do betonu jest znacznie częstszym widokiem na różnego rodzaju budowach, gdyż charakteryzuje się prostotą obsługi oraz ogromną wydajnością. Wariant ten dzieli się na modele pneumatyczne, spalinowe, mechaniczne i pogrążalne o wysokiej częstotliwości. Wibratory budowlane tego typu zatapia się bezpośrednio w betonie w celu zawibrowania betonu. 

Wibratory do betonu - cena na każdą kieszeń

Wibratory o wysokiej częstotliwości bez wbudowanej przetwornicy należy uzupełnić przetwornicą z której będzie zasilana buława. Niektóre modele mają np. wyłączniki przeciwporażeniowe i charakteryzują się stuprocentową szczelnością. Warto wiedzieć, że usuwanie powietrza z betonu ma fundamentalne znaczenie w przypadku każdej budowy. Beton bez poddania go procesowi wibrowania jest delikatny i kruchy, a jego struktura jest luźna i podatna na wystąpienie wielu uszkodzeń, które mogą być nawet niebezpieczne w skutkach.

Zamów już dziś wibrator do zagęszczania betonu w naszym sklepie online

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze wibratory do zagęszczania betonu pochodzące od renomowanych producentów z całego świata. Wszystkie modele są precyzyjnie opisane, a na podstronach znajdują się także szczegóły techniczne i informacje od producenta na temat ich użytkowania. Dostarczamy je do klientów tak szybko, jak jest to możliwe, dbając o bezpieczne zapakowanie produktów na czas transportu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości na temat wyboru najlepszego modelu wibratora do betonu, skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Chętnie rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania, a przy tym także pomożemy w wyborze. Wszystkie dostępne modele wibratorów do betonu znajdą Państwo w kategorii zagęszczarki do betonu.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki