Wibratory do betonu

Istnieje 525 produktów.

Wyświetlono 1-80 of 525 wszystkich

Aktywne filtry

Napęd elektryczny AVMU 220V

1 100,00 zł netto
1 353,00 zł brutto

Silnik z zapasem mocy ze wzmocnionym kablem zasilającym.
Wyłącznik zamontowany w uchwycie i zabepieczony.
Obudowa o dużej wytrzymałości, z podwójną izolacją przeciwko rozpryskom i z dostępem do silnika.
Pasek do zawieszania na ramieniu.

Silnik o dużej mocy, ważący 4,5 kg. Wysoce wydajny przy wibrowaniu betonu do 35 m3/godz. Filtr z pianki na wlocie powietrza.

Listwa wibracyjna BT Bullfloat 2,5m Honda

2 627,46 zł netto
3 231,78 zł brutto

BETONTROWEL BULLFLOAT BTVTBF to pływająca listwa wibracyjna dwukierunkowa do efektywnego wibrowania płyt betonowych w posadzkach przemysłowych , stropach betonowych lub fundementach płytowych. Listwę tę można pchać lub ciągnąć po betonie zmieniając kąt natarcia poprzez przekręcanie uchwytu rurowego.

Lanca wibracyjna kompletna... Lanca wibracyjna kompletna...
  • Pakiet

Lanca wibracyjna kompletna ENAR VIB-BAR 45/05

3 500,00 zł netto
4 305,00 zł brutto

Doskonały wibrator spalinowy dla posadzkarzy, wygodny w użyciu gdyż nie posiada kabli utrudniających pracę a wygodne szelki sprawiają że operator nie czuje ciężaru i może bez trudu wibrować Duże powierzchnie posadzek betonowych. Wibrator ten sprawdza się też doskonale do wibrowania płytkich fundamentów lub płyt betonowych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym.

Norwit.pl to sklep, w którym znajdują się wszystkie narzędzia i urządzenia niezbędne w przemyśle budowlanym, a wśród nich także wibratory do betonu. Dostępne modele pochodzą wyłącznie od najlepszych i renomowanych firm znanych na cały świat, które doskonale się sprawdzają w najbardziej intensywnych pracach budowlanych. Oferujemy także setki różnych akcesoriów niezbędnych przy wibratorach do betonu. Warto wśród nich wyróżnić zarówno doskonałej jakości napędy spalinowe i elektryczne, jak i przetwornice prądu czy buławy i węże. Wszystkie produkty mają korzystne ceny i są precyzyjnie opisane na podstronach, gdzie znajdują się także szczegółowe parametry i nie tylko.

Do czego służą i jak działają wibratory do betonu?

W betonie w formie płynnej wylewanym na daną powierzchnię znajduje się dużo wolnej przestrzeni, która powstaje wskutek uwięzienia w jego wnętrzu pęcherzyków powietrza. Właśnie dlatego musi zostać zagęszczony.. Służą do tego wibratory budowlane, które pod wpływem bardzo mocnych wibracji o konkretnej częstotliwości „wyciągają” bąbelki powietrza na zewnątrz. Beton wskutek usunięcia powietrza staje się spójny i solidny, a także mniej podatny na powstanie różnego rodzaju uszkodzeń, wśród których warto wymienić pękanie czy kruszenie.

Wibrator budowlany – podstawowe parametry

Wibratory budowlane dzielą się na modele przyczepne oraz wgłębne. Warianty przyczepne stosuje się głównie w zakładach wytwórczych produkujących wyroby betonowe, rzadziej np. w transporcie niektórych materiałów. Wgłębny (pogrążalny) wibrator do betonu jest znacznie częstszym widokiem na różnego rodzaju budowach, gdyż charakteryzuje się prostotą obsługi oraz ogromną wydajnością. Wariant ten dzieli się na modele pneumatyczne, spalinowe, mechaniczne i pogrążalne o wysokiej częstotliwości. Modele te zatapia się bezpośrednio betonie w celu zawibrowania.

Wibrator do betonu - cena na każdą kieszeń

Wibratory o wysokiej częstotliwości bez wbudowanej przetwornicy należy uzupełnić przetwornicą z której będzie zasilana buława. Niektóre modele mają np. wyłączniki przeciwporażeniowe i charakteryzują się stuprocentową szczelnością. Warto wiedzieć, że usuwanie powietrza z betonu ma fundamentalne znaczenie w przypadku każdej budowy. Beton bez poddania go procesowi wibrowania jest delikatny i kruchy, a jego struktura jest luźna i podatna na wystąpienie wielu uszkodzeń, które mogą być nawet niebezpieczne w skutkach.

Zamów już dziś wibrator do betonu w naszym sklepie online

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze wibratory do zagęszczania betonu pochodzące od renomowanych producentów z całego świata. Wszystkie modele są precyzyjnie opisane, a na podstronach znajdują się także szczegóły techniczne i informacje od producenta na temat ich użytkowania. Dostarczamy je do klientów tak szybko, jak jest to możliwe, dbając o bezpieczne zapakowanie produktów na czas transportu. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Chętnie rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania, a przy tym także pomożemy w wyborze.