CHWYTAKI RUROWE

Istnieje 3 produktów.

Aktywne filtry

Prace budowlano-remontowe zwykle odbywają się w trudnych warunkach, a poszczególne ich etapy wymagają praktycznych rozwiązań i użycia dużej siły. W naszym sklepie internetowym znajdziesz chwytaki do rur, które zaliczają się do funkcjonalnych narzędzi budowlanych ułatwiających przenoszenie elementów o owalnym profilu. To rodzaj sprzętów charakteryzujących się wysoką jakością i starannym wykonaniem, gdyż producenci zadbali o najdrobniejsze szczegóły, dlatego też zakup chwytaka do rur stalowych i betonowych to doskonała inwestycja. Serdecznie zapraszamy już dziś do zakupu wybranych modeli w atrakcyjnej cenie.

Charakterystyka chwytaków do rur betonowych i stalowych

Rury betonowe i stalowe są często trudne do przeniesienia, gdyż zwykle charakteryzują się dużą średnicą, przez co zmiana ich położenia lub miejsca jest nie lada wyzwaniem, podobnie jak ich transport. Do przenoszenia tego rodzaju elementów doskonale sprawdzą się prezentowane w tej kategorii chwytaki do rur wyróżniające się wieloma zaletami. Przede wszystkim zwiększają one bezpieczeństwo podczas manipulowania rurami, a także zapewniają pewny i mocny chwyt, dzięki czemu sprawdzą się do pracy w każdym terenie. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia całkowite zamknięcie się szczęk zaciskowych, co zapobiega wyślizgnięciu się rury i jej uszkodzeniu. Są to narzędzia bardzo precyzyjne podczas pracy, a także charakteryzują się wszechstronnością, gdyż można je wykorzystać do manipulowania innymi ładunkami.

Najważniejsze parametry chwytaka do rur

Podczas zakupu chwytaków do rur warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Wśród nich ważny jest rozstaw ramion wyrażany w centymetrach, podobnie jak średnica zewnętrzna rur i szerokość szczęk. Oprócz tego liczy się udźwig oraz ciężar sprzętu. Wszystkie z prezentowanych modeli zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na korozję i uszkodzenia. W przypadku problemów w wyborze konkretnego modelu zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami bądź zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Składa się on wyłącznie ze specjalistów z branży budowlanej, którzy chętnie doradzą w zakupie i znajdą najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie. Zamów już dziś wybrane brukarskie chwytaki do rur i spraw, aby wykonywana praca była bezpieczniejsza, wydajniejsza i efektywniejsza.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki