CHWYTAKI ZAWIESZANE

Istnieje 12 produktów.

Aktywne filtry

Oferta naszego sklepu internetowego Norwit.pl jest skierowana głównie do specjalistów z branży budowlanej, którzy poszukują sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości. Doskonałym tego przykładem są prezentowane chwytaki brukarskie z zawiesiem. Prace brukarskie wiążą się z przenoszeniem dużych ciężarów, dlatego warto sobie je usprawnić, wykorzystując przydatne i praktyczne narzędzia budowlane. Dzięki nim praca będzie przebiegać szybciej, sprawniej i co najważniejsze – bezpieczniej. Wybierz już dziś model dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań, a w przypadku dodatkowych pytań związanych z asortymentem skontaktuj się z działem naszych specjalistów, którzy chętnie pomogą w zakupie.

Chwytaki z zawiesiem – ogólna charakterystyka

Prezentowane w tej kategorii chwytaki z zawiesiem dostępne w sklepie internetowym Norwit.pl, zwane inaczej kleszczami brukarskimi, to doskonały wybór z kilku powodów. Przede wszystkim charakteryzują się szerokim zastosowaniem, gdyż można je wykorzystać do przenoszenia krawężników drogowych, bloków betonowych czy koryt ściekowych. Wszystkie modele wyróżniają się bardzo wysoką wytrzymałością, trwałością i odpornością na uszkodzenia, a także łatwą obsługą oraz prostą i nieskomplikowaną konstrukcją. Właśnie z tego względu cieszą się tak dużą popularnością i znakomitą opinią wśród naszych klientów.

Najważniejsze zalety chwytaków brukarskich z zawiesiem

Każdy chwytak brukarski z zawiesiem cechuje przede wszystkim solidna konstrukcja, gwarantująca bezpieczeństwo podczas pracy. Wśród zalet tego rodzaju narzędzi można również wymienić regulowaną szerokość, długość i wysokość chwytu, a także bardzo mocny chwyt oraz możliwość wymiany amortyzatorów w razie potrzeby. Warto również wspomnieć o wygodnej obsłudze, gdyż rękojeści są pokryte okładziną gumową, która nie jest podatna na niebezpieczny uślizg. Co ważne, konstrukcja chwytaków z zawiesiem jest pokryta powłoką lakierniczą odporną na zużycie, dzięki czemu można je stosować w trudnych warunkach, jakie często panują na placach budowy. Podsumowując, są to narzędzia gwarantujące wieloletnią eksploatację, bez obaw o wystąpienie jakiejkolwiek awarii. Do najważniejszych parametrów, na które warto zwrócić uwagę podczas ich zakupu, należy nośność dopuszczalna wyrażana w kilogramach, długość chwytu, a także sam ciężar chwytaka. Zamów już dziś wybrany chwytaka brukarskiego w niskiej cenie.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki