CHWYTAKI RĘCZNE

Istnieje 8 produktów.

Aktywne filtry

W naszym sklepie internetowym Norwit.pl oferujemy szeroki wybór narzędzi i urządzeń charakteryzujących się przede wszystkim wysoką jakością i pochodzeniem od renomowanych producentów. Jednymi z najczęściej wybieranych i najpopularniejszych produktów wśród firm budowlano-remontowych są prezentowane w tej kategorii chwytaki ręczne. Wszystkie z nich wyróżniają się solidnym wykonaniem z wielką starannością o najdrobniejsze detale, dlatego też wzorowo spełniają swoje zadanie i są w pełni bezpieczne podczas pracy, którą jednocześnie znacznie przyspieszają. Zapoznaj się już dziś ze wszystkimi modelami i wybierz chwytak ręczny dostosowany do planowanych działań.

Bezpieczeństwo to podstawa

Zdecydowanie w każdej pracy, a szczególnie tej wykonywanej na placach budowy, najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo. Oferowane w naszym sklepie internetowym chwytaki ręczne są dostosowane do pracy w trudnych warunkach, gdyż spełniają wszelkie obowiązujące normy jakości i bezpieczeństwa, co jest oczywiście potwierdzone licznymi certyfikatami i odpowiednimi atestami. Są to nieskomplikowane narzędzia budowlane przeznaczone do przenoszenia różnego rodzaju materiałów. Ich zastosowanie poprawia efektywność pracy oraz jej wydajność. To profesjonalny sprzęt, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy remontowo-budowlanej świadczącej usługi na najwyższym poziomie. Brukarskie chwytaki ręczne są dostępne w niskiej cenie, dlatego też stanowią doskonałą inwestycję. Poszczególne modele różnią się konstrukcją i przeznaczeniem, dzięki czemu każdy znajdzie idealny wariant dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zastosowanie chwytaków ręcznych

Prezentowane chwytaki ręczne charakteryzują się niezawodnością i prostą budową. Są wygodne i łatwe w użyciu, dlatego cieszą się tak dużą popularnością wśród pracowników fizycznych. Są przeznaczone głównie do przenoszenia kostki, cegieł czy klinkieru. Co ważne, oferowane w naszym sklepie internetowym chwytaki ręczne są również łatwe w transporcie, a ich działanie opiera się na zasadzie samozacisku. Narzędzia te pochodzą od renomowanych firm, wśród których można wymienić markę Jazon. Jest to jeden z wiodących producentów w branży budowlanej, który od lat specjalizuje się w produkcji trwałych elementów konstrukcyjnych sprawiających, że sprzęty są wydajne, nowoczesne i odporne na uszkodzenia.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki