ZAGĘSZCZANIE BETONU

Istnieje 553 produktów.

Aktywne filtry

Zagęszczanie to jedna z najważniejszych czynności podczas prac budowlanych z betonem, gdyż ma wpływ na jego późniejszą trwałość i możliwość spełnienia wyśrubowanych norm jakości i bezpieczeństwa. W naszym sklepie znajdziesz najlepszy sprzęt do zagęszczania betonu w wielu różnych wariantach. Oferujemy zarówno tradycyjne listwy wibracyjne przeznaczone do ręcznego rozprowadzania, jak i wibratory przyczepne oraz wibratory pneumatyczne, a także napędy oraz przetwornice częstotliwości. Każda zagęszczarka do betonu dostępna w naszym  naszym sklepie pochodzi od najlepszych firm specjalizujących się w ich produkcji, które zapewniają ich najwyższą jakość przy zachowaniu wysokiej wydajności. Przejrzyj koniecznie wszystkie wibratory do betonu i złóż zamówienie już dziś! 

Czym jest i jak działa zagęszczarka?

Zagęszczanie betonu polega na usunięciu z płynnej masy pęcherzyków powietrza oraz nadmiaru wody, czyli czynników, które mogą w efekcie doprowadzić do zmniejszenia spójności po jego zaschnięciu. Bąbelki powietrza sprawiają, że zaschnięty beton zmienia swoją strukturę i może ulegać pękaniu oraz kruszeniu. Jest także mało bezpieczny i nie zostanie odebrany przez panujące wymogi jakości. Zagęszczarki  działają na zasadzie wibracji o dużej częstotliwości i mocy, które sprawiają, że cząsteczki powietrza uciekają na zewnątrz, a beton zyskuje spójną strukturę, staje się znacznie mocniejszy i wytrzymały przez wiele lat. Najczęściej wibrator do betonu najlepiej spełnia zadanie zagęszczania masy betonowej

W naszym sklepie znajdziesz wibrator do betonu w korzystnej cenie, która z pewnością okaże się optymalnym zakupem. Oferujemy między innymi wibratory wgłębne, które wkłada się bezpośrednio do masy betonu, oraz kompletne listwy wibracyjne wraz z silnikiem do ręcznego wibrowania i rozprowadzania betonu. Naszym klientom proponujemy także wiele różnych akcesoriów do zagęszczarek, a wśród nich także buławy do betonu, napędy, profile, wałki czy przetwornice częstotliwości oraz wiele innych.

Zamów odpowiednie wibratory do zagęszczania - Korzystna cena w sklepie Norwit.pl

W naszym sklepie Norwit.pl znajdziesz zagęszczarkę w korzystnej cenie, które z pewnością okażą się optymalnym zakupem w każdym przypadku. Wszystkie pochodzą od najlepszych firm specjalizujących się w ich produkcji, które gwarantują wieloletnią trwałość i odporność na użytkowanie. Wszystkie urządzenia są nowe, objęte okresem gwarancyjnym oraz korzystnie wycenione. Zamówienia dostarczamy do klientów tak szybko, jak to możliwe, zwracając uwagę między innymi na odpowiedzialne zabezpieczenie ładunku na czas transportu. Zamów już dziś najlepsze urządzenia budowlane, a w razie pytań skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub mailowo. Cena każdego urządzenia podlega negocjacji, w zależności od potrzebnej ilości. 

Poza zagęszczarkami do betonu, w ofercie również znajdziesz zagęszczarki gruntu.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki