Zagęszczarki do betonu

Istnieje 483 produktów.

Wyświetlono 1-80 of 483 wszystkich

Aktywne filtry

Napęd elektryczny AVMU 220V

1 100,00 zł netto
1 353,00 zł brutto

Silnik z zapasem mocy ze wzmocnionym kablem zasilającym.
Wyłącznik zamontowany w uchwycie i zabepieczony.
Obudowa o dużej wytrzymałości, z podwójną izolacją przeciwko rozpryskom i z dostępem do silnika.
Pasek do zawieszania na ramieniu.

Silnik o dużej mocy, ważący 4,5 kg. Wysoce wydajny przy wibrowaniu betonu do 35 m3/godz. Filtr z pianki na wlocie powietrza.

Listwa wibracyjna BT Bullfloat 2,5m Honda

2 627,46 zł netto
3 231,78 zł brutto

BETONTROWEL BULLFLOAT BTVTBF to pływająca listwa wibracyjna dwukierunkowa do efektywnego wibrowania płyt betonowych w posadzkach przemysłowych , stropach betonowych lub fundementach płytowych. Listwę tę można pchać lub ciągnąć po betonie zmieniając kąt natarcia poprzez przekręcanie uchwytu rurowego.

Lanca wibracyjna kompletna... Lanca wibracyjna kompletna...
  • Pakiet

Lanca wibracyjna kompletna ENAR VIB-BAR 45/05

3 500,00 zł netto
4 305,00 zł brutto

Doskonały wibrator spalinowy dla posadzkarzy, wygodny w użyciu gdyż nie posiada kabli utrudniających pracę a wygodne szelki sprawiają że operator nie czuje ciężaru i może bez trudu wibrować Duże powierzchnie posadzek betonowych. Wibrator ten sprawdza się też doskonale do wibrowania płytkich fundamentów lub płyt betonowych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym.

Zagęszczanie betonu to jedna z najważniejszych czynności podczas prac budowlanych, gdyż ma wpływ na jego późniejszą trwałość i możliwość spełnienia wyśrubowanych norm jakości i bezpieczeństwa. W naszym sklepie znajdziesz między innymi zagęszczarki do betonu w wielu różnych wariantach. Oferujemy zarówno tradycyjne listwy wibracyjne przeznaczone do ręcznego rozprowadzania betonu, jak i wibratory przyczepne oraz pneumatyczne, a także napędy oraz przetwornice częstotliwości. Wszystkie urządzenia do zagęszczania betonu pochodzą od najlepszych firm specjalizujących się w ich produkcji, które zapewniają ich najwyższą jakość przy zachowaniu wysokiej wydajności. Przejrzyj koniecznie wszystkie zagęszczarki do betonu i złóż zamówienie już dziś!

Czym są i jak działają zagęszczarki do betonu?

Zagęszczanie betonu polega na usunięciu z płynnej masy pęcherzyków powietrza oraz nadmiaru wody, czyli czynników, które mogą w efekcie doprowadzić do zmniejszenia spójności betonu po jego zaschnięciu. Bąbelki powietrza sprawiają, że zaschnięty beton zmienia swoją strukturę i może ulegać pękaniu oraz kruszeniu. Jest także mało bezpieczny i nie zostanie odebrany przez panujące wymogi jakości. Zagęszczarki do betonu działają na zasadzie wibracji o dużej częstotliwości i mocy, które sprawiają, że cząsteczki powietrza uciekają na zewnątrz, a beton zyskuje spójną strukturę, staje się znacznie mocniejszy i wytrzymały przez wiele lat.

W naszym sklepie znajdziesz zagęszczarki do betonu w korzystnej cenie, które z pewnością okażą się optymalnym zakupem. Oferujemy między innymi wibratory pogrążalne, które wkłada się bezpośrednio do masy betonu, oraz kompletne listwy wibracyjne wraz z silnikiem do ręcznego wibrowania i rozprowadzania betonu. Naszym klientom proponujemy także wiele różnych akcesoriów do zagęszczarek do betonu, a wśród nich także buławy, napędy, profile, wałki czy przetwornice częstotliwości oraz wiele innych.

Zagęszczarka do betonu – zamów już dziś w sklepie Norwit.pl

W naszym sklepie Norwit.pl znajdziesz zagęszczarki do betonu w korzystnej cenie, które z pewnością okażą się optymalnym zakupem w każdym przypadku. Wszystkie pochodzą od najlepszych firm specjalizujących się w ich produkcji, które gwarantują wieloletnią trwałość i odporność na użytkowanie. Każda zagęszczarka do betonu jest nowa, objęta okresem gwarancyjnym oraz korzystnie wyceniona. Zamówienia dostarczamy do klientów tak szybko, jak to możliwe, zwracając uwagę między innymi na odpowiedzialne zabezpieczenie ładunku na czas transportu. Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub mailowo.